Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Robert Burian a Robo Papp sa spojili: Vznikla motivačná novinka s názvom Zvládneš to sám!

Každý z nás, ak naozaj chce, zvládne čokoľvek. Vypočujte si letnú novinku, ktorá vám dodá energiu aj motiváciu.

Zvládneš to sám je názov skladby, s ktorou prichádzajú Robert Buriana a Robo Papp. Hudbu zložili obaja interpreti, text napísal Marián Brezáni. Novinka je letná, romantická aj motivačná, ako stvorená do horúceho a slnečného dňa.

Nápad na spoluprácu medzi Burianom a Pappom vznikol už v lete minulého roka. Na skladbe Zvládneš to sám pracovali takmer rok a výsledok stojí za to. „Roba Pappa som registroval už roky ako skvelého hudobníka a speváka. Minulý rok som ho po jednom vystúpení oslovil. Robo súhlasil a pustili sme sa do toho,“ hovorí Robert Burian.

Už o pár dní som sa ráno zobudil s nápadom na pesničku, ktorý som rýchlo nahral na telefón. Len tak s gitarou a poslal som ho Robovi, ktorý sa hneď pustil do produkcie. Jemu sa páčil môj nápad a mne sa páči, čo s pesničkou urobil on,
“ doplnil Robo Papp.

Naše spoločné plány, ako aj mnohým iným, skomplikovala pandémia. No všetko zlé je na niečo dobré. To, že výroba trvala dlhšie, bolo napokon vysoko pozitívne. Všetci, ktorí sme usilovne pracovali na tejto skladbe, sa tešíme, že ju môžeme predstaviť. Veríme, že prinesie radosť a pozitívnu energiu. Aj názov Zvládneš to sám hovorí za všetko. Každý z nás, ak naozaj chce, zvládne čokoľvek,“ dodáva Burian.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.