Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Relácie

Dobré ráno

Mama dvoch dcér, prezývaná aj Triezva mama – Táňa a otec dvoch synov Lukáš spolu tvoria rannú dvojicu, ktorej to ladí nielen vo vysielaní, ale aj mimo neho, v živote. Dvaja kamaráti, ktorí spolu každé ráno prinášajú poslucháčom nielen ich vlastný život, ale aj veľa informácií o zdraví, móde a strastiach každodenného života. V ich rannej šou si okrem hitov vášho života môžete vypočuť rozhovory s lekárom, súťažiť v obľúbenej súťaži Daj si pozor na jazyk, ale aj získať informácie, ktoré vám pomôžu uľahčiť život. Vždy dobre naladení a s úsmevom na perách vám bezpochyby spríjemnia každé pracovné ráno.

Každý pracovný deň od 6:00 hod. do 10:00 hod.

Moderátori: Táňa Székely a Lukáš Pinček
Rubriky: Daj si pozor na jazyk!, Gizka Oňová rieši vaše problémy, Nerušte klopaním!, Triezva mama

Dobrý deň

Otec, cestovateľ, botanik, milovník psov – najmä svojej retríverky Emy – to je v skratke Karol. Muž, ktorý vás sprevádza každý pracovný deň na ceste domov. Jeho prirodzená zvedavosť vás dostane do rôznych kútov sveta, dokonca na miesta, kam si sám netrúfa. Jeho zmysel pre humor naladí každého, a to vždy popoludní a jeho zvedavé otázky vás preveria v súťaži Duel.

Každý pracovný deň od 14:00 hod. do 18:00 hod.

Moderátor: Karol Navrkal
Rubriky: Duel, Na kraj sveta!

Víkendový oddych

Šarmantná, zvedavá a večne usmiata Viktória vám celý víkend ponúka iba československé hity vášho života. Každú nedeľu privíta zaujímavých hostí z rôznych oblastí kultúrneho a spoločenského života a jej zvedavé otázky prekvapia nielen vás, ale aj samotných hostí.

Každú sobotu a nedeľu od 8:00 hod. do 12:00 hod.

Moderátorka: Viktória Lancošová
Rubriky: Nedeľný hosť Viktórie Lancošovej, Uhádni, čo zahráme

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.