Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Adam Ďurica nezaháľa a vydal rovno dva nové videoklipy

Sklady Každý deň a Von sa dočkali nových vizuálov. Spevák nimi uzatvára jednu kapitolu.

„Videoklipy sme natočili na skladby Každý deň a Von a bude to taká pomyselná bodka za týmto albumom. Aj keď sme toto leto dosť koncertovali, podarilo sa nám na pár dní dostať do štúdia. Trochu si oddýchnúť od kolotoča cestovania. Konečne sme sa s chalanmi v pokoji stretli a mohli sme sa venovať hudbe a nahrávaniu. Začali sme pracovať na nových trackoch. Ale stále som cítil, že sme ešte nevyčerpali všetko, čo sme dali do albumu NAŠE HRIECHY, a tak sme s Lacom Rychtarikom urobili hneď dva videoklipy,“ hovorí spevák.

Klipy k skladbám Každý deň a Von, tak uzatvárajú úspešnú kapitolu v Adamovej tvorbe, ktorú postupne zmapuje aj vo výberkovke jeho hitov. Tá je pripravená na jeseň tohto roka.

„Nerád by som sa opakoval, ale ako som už veľakrát hovoril, s každým albumom, alebo len piesňou, prichádza nová kapitola, nová podoba či poloha, ktorá nás stále niekam posúva. A to je dobre, lebo zostávať pridlho na jednom mieste, tiež nie dobré. Takže, na koniec septembra máme už naplánovaný nový singel,“ uzatvára Adam Ďurica.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.