Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Adam Ďurica oznámil veľkú NOVINKU: Táto správa vás iste poteší

Obľúbený spevák potešil všetkých fanúšikov.

Adam Ďurica vydáva nový album, ktorý nesie meno jeho aktuálneho hitu Naše hriechy. Skladba, na ktorej hosťuje Emma Drobná, je aktuálne najhranejšou slovenskou skladbou v rádiách. Okrem toho obsahuje aj skladby, ktoré Adamovi poslucháči už dobre poznajú nielen z rádií, ale aj z koncertov. Tešiť sa môžete na skladby ako Pravdupovediac, Medzi nami či Vlci.

Na albume sme pracovali do poslednej chvíle, a chcel som ho vydať ešte tento rok. Veď od môjho ostatného albumu už ubehli tri roky,“ približuje vznik albumu spevák.

Môžem povedať, tak ako som už to hovoril niekoľkokrát, že tento album je začiatok mojej novej hudobnej etapy, tak ako tomu nasvedčovali aj moje predchádzajúce single. A som naozaj veľmi rád, že ju poslucháči prijali. Predsa len sme už starší, dospelejší a za posledné obdobie aj poučenejší a skúsenejší,“ hovorí Adam Ďurica.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Osobne vnímam tento album ako výrazný posun vpred či už autorsky, zvukovo a producentsky. Na albume je doposiaľ najviac textárov, takže myslím si, že to je cítiť aj na vybraných témach a rôznorodej lyrike,“ dodáva Adam.

Zdroj: TASR, Instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.