Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Skvelá správa pre fanúšikov kapely Kryštof: Nový album Halywůd je plný emócií!

Úspešná česká skupina Kryštof vydáva nový album, ktorý dostal názov Halywůd. K titulnej pesničke kapela predstavila už v júni aj pôsobivý videoklip.

Americký Halywůd je o snoch. Ten ostravský o tých, ktoré sa možno nikdy nesplnia, ale je dôležité ich mať. A pokojne môžete snívať aj o tom, že raz budete napríklad ako Brad Pitt,“ vraví Richard Krajčo, frontman kapely Kryštof a autor všetkých piesní na novom albume.

Halywůd je už ôsmym radovým albumom kapely Kryštof, ktorý dáva jasne najavo, že sa fanúšikovia tejto ostravskej skupiny nemusia vôbec obávať o jej hudobnú stagnáciu. Kapela Kryštof vychádza zo svojej povestnej poetiky a strhujúcich refrénov, pričom neustále hľadá nové hudobné podnety.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Je tam láska, vzdor, zlosť, radosť, eufória, vyznanie, protest a rekapitulácia,“ približuje svoju inšpiráciu Krajčo.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na tanečnú pieseň Co bude pak, takmer kultovú Vohul basy, ktorá svojou atmosférou pripomína tvorbu superstar The Weeknda, štadiónovú hymnu Chci žít a nebude chýbať ani nezameniteľná balada s emotívnym textom a názvom Do nebe se propadám, ktorá bude zároveň aj jesenným singlom.

Práve k tejto balade chystá kapela videoklip z režisérskej dielne Richardovej manželky Karin Krajčo Babinskej. Myslím, že bude chcieť nadviazať na svoje predošlé klipové príbehy Ty a já, Zůstaň tu se mnou a Vánoční. Podľa toho, čo mi hovorila, to bude celkom emotívne. Uvidíme, či nekecá,“ doplnil s úsmevom spevák.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.