Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Staň sa aj ty Dobrým Anjelom a pomôž rodinám so sklerózou multiplex

Dobrý Anjel rozprestiera svoje krídla už aj nad rodiny s touto chorobou.

Skleróza multiplex je po úrazoch najčastejším dôvodom, prečo mladí ľudia skončia na invalidnom dôchodku a žiaľ, aj zomierajú. Ochorením trpí na Slovensku vyše 10-tisíc ľudí a postihuje najviac dospelých medzi 20 až 40 rokov. Otcovia a mamy sa kvôli zhoršenému zdravotnému stavu ocitnú na vozíku alebo na lôžku. Tieto rodiny potrebujú finančnú pomoc, pretože často nezvládajú utiahnuť účty v domácnosti a nákladnú starostlivosť bez podpory iných.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Dobrý Anjel prijal rodiny so sklerózou multiplex do systému pomoci a vďaka pravidelným darcom im budú finančne pomáhať mesačným príspevok vo výške približne 150 eur. Rodiny, ktoré kvôli chorobe prišli o príjem, si tak budú môcť dovoliť zaplatiť účty, potraviny či výživové doplnky a rehabilitácie, ktoré sú nádejou pre zlepšenie alebo udržanie ich zdravotného stavu.

Chcem sa stať Dobrým Anjelom

Tri piliere Dobrého Anjela:

  • Pravidelná mesačná pomoc – Spoločne dokážeme veľmi pomôcť rodinám, ktoré bojujú so zákernou chorobou, v čase, keď príjem klesá a náklady na liečbu stúpajú.
  • Do posledného centa – Dobrý Anjel prepošle každý váš príspevok a nič z neho nevezme. Náklady na chod organizácie sú financované z iných zdrojov.
  • Vždy budete vedieť, komu pomáhate – Ako Dobrý anjel získate prihlasovacie údaje pre kontrolu príspevkov. Uvidíte meno, kontakt a príbeh rodiny, ktorej váš príspevok preposlali.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Webstránka Dobrého Anjela.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.