Hraj o tisíce EUR v našej Parádnej výplate!


Chceš vyhrať parádnu výplatu 30.000 EUR?

Stačí poslať SMS s textom CHCEM na číslo 7787 a v piatok po 14-stej hodine zdvihnúť hovor so slovami “CHCEM VYHRAŤ 30.000 EUR!”

Stručné pravidlá (podrobné pravidlá nájdeš v štatúte súťaže):

  1. Pred každým žrebovaním pošli SMS s textom CHCEM na číslo 7787
  2. Ak ti zavoláme, dvihni hovor do 10-tich sekúnd od spustenia časomiery moderátorom a zreteľne vyslov heslo platné pre konkrétne hracie kolo, ktoré bolo vyhlásené vo vysielaní rádia bezprostredne po poslednom žrebovaní a parádna výplata je tvoja!
  3. Ak nedvihneš hovor v časovom limite so správnym heslom platným pre konkrétny hrací deň alebo nezopakuješ heslo bezprostredne po výzve moderátora, nevyhrávaš.
  4. Žrebuje sa každý pracovný piatok vždy po 14:00 hod. zo všetkých platných SMS, ktoré boli doručené od posledného žrebovania (v prípade, že žrebovanie pripadne na štátny sviatok, žrebovanie prebehne v najbližší predchádzajúci pracovný deň)
  5. Zaslaním SMS získavaš zľavu na nákup tovaru na stránke eshop.bauermedia.sk, ktorú si môžeš uplatniť prostredníctvom kódu z odpovednej SMS

Maximálna cena spätnej SMS správy je 0,80 € vrátane DPH. SMS službu technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35830387.

Účelom súťaže Parádna výplata je v rámci reklamnej a propagačnej kampane zvýšiť u širokej verejnosti počúvanosť rozhlasovej programovej služby rádia Europa 2 a rádia Melody.

Kontakt: paradnavyplata@bauermedia.sk

Štatút súťaže nájdeš na www.bauermedia.sk/paradnavyplata