Užite si leto v detskom tábore na Donovaloch. Pošleme sem 5 detí!


Chcete vašim deťom pripraviť nezabudnuteľné leto? Také, ktoré nestrávia doma v detskej izbe pri počítači, ale naopak v krásnom horskom prostredí so skvelým programom a zábavou od rána do večera? Máme pre vás tip!

CK Azad pripravuje aj toto leto parádne tábory pre deti, kde si užijú adrenalín, radosť a smiech. Okrem komfortného ubytovania, prekrásneho prostredia na Donovaloch a pútavého programu prinášajú aj tento rok zábavné a nafukovacie atrakcie, stage s profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, cukrovú vatu, či popcorn. To všetko a ešte viac bude deťom k dispozícii počas pobytu v  jedinečnom tábore.

A my sem pošleme až 5 detí! Stačí, ak sa 1. júna – počas DŇA DETÍ – zapojíte do súťaže na našom FACEBOOKU a vaše dieťa môže stráviť úžasných 8 dní na tábore VIVA LA VIDA alebo HVIEZDY HOLLYWOODU v termíne podľa vášho výberu a dostupných kapacít. Mená výhercov sa dozviete v Poobednom reštarte medzi 14:00-18:00. V cene 259,-€ je zahrnuté 5x denne strava, doprava a 2 výlety. Podrobnosti aj o ďalších táboroch CK AZAD nájdete na azad.sk/tabory.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV​