Dara Rolins prehovorila o bývalej láske: Aj nevydarené vzťahy nás formujú


Speváčka, ktorá je už dlhšiu dobu šťastne zadaná, prehovorila o svojich predchádzajúcich vzťahoch.

Zdroj: instagram/dararolins_vermi

Hoci svoju lásku pol roka tajili, dnes si Jan Nedvěd a Dara Rolins užívajú spoločné chvíle aj verejne. Keďže sú obaja fanúšikmi športu, nový rok trávia v talianskych horách, odkiaľ fanúšikom posielajú zamilované fotky.

Obľúbená speváčka sa s príchodom nového roka zamyslela nad láskou, ktorú vo svojom živote už viackrát stratila a znova našla.

"Všetko má svoj čas a význam. Aj to, že sa niečo stane a po čase skončí, nemusí byť tragédia, ale vývoj. Proste život. Človek nemusí "plakať", ako si niektorí dosť nelogicky a automaticky pri rozchode dvoch ľudí myslia. Môže ísť o vyslobodenie, preklopenie do stavu, po ktorom človek už nejakú dobu túžil. Byť tzv. na očiach, byť známy, veľmi často vzťahy a lásku komplikuje, neprirodzene ovplyvňuje jej vývoj. Nie roky, ale intenzita, hĺbka citu meria pravý význam vzťahu," napísala na svojom Instagrame Dara a pokračovala:

"Niekedy za pol roka prežijete viac, než za 6. Pravdou je, že absencia toho pocitu a možnosti rozhodovať sa vo vzťahu slobodne, bez asistencie publika je v našom prípade pekne na prd, to priznávam úprimne a na rovinu. Každý jeden vzťah ma formoval. A preto mám rešpekt pre každého človeka, ktorý ma kedy urobil šťastnou. A rovnako tak pre minulosť každého môjho partnera," prezradila.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zdroj: instagram