Adele prehovorila o tom, ako zhodila 45 kilogramov


Od cvičenia je závislá.

Speváčka Adele sa k svojmu novému vzhľadu vyjadrila prvýkrát od chvíle, keď sa jej chudnutie dostalo na titulky novín v máji 2020.

V rozhovore pre britský magazín Vogue odhalila 33-ročná speváčka, že v priebehu dvoch rokov schudla 45 kilogramov. "Bolo to kvôli mojej úzkosti. Cvičením som sa jednoducho cítila lepšie. Nikdy to nebolo o chudnutí, vždy to bolo o tom, že som silná a doprajem si každý deň toľko času bez telefónu," uviedla.

"Od cvičenia som závislá. Cvičím dva alebo trikrát denne," dodala s tým, že ráno maká s činkami, večer sa venuje kardio cvičeniu a k tomu ešte pridáva túry alebo poobede box.

​Okrem cvičebnej rutiny speváčka dala na pravú mieru aj špekulácie o tom, že držala špeciálnu diétu. "Nedržala som žiadnu diétu, žiaden prerušovaný pôst. Ak zjem viac, tvrdo cvičím," ozrejmila.

Napriek tomu, že reakcie na jej premenu zaplnili minulý rok internet a dominovali vo vyhľadávaní Google, samotná umelkyňa nepovažuje túto tému za fascinujúcu.

"Ľudia sú šokovaní, pretože som nezdieľala svoju cestu. Sú zvyknutí, že ostatní dokumentujú všetko na Instagrame a väčšina ľudí by na mojom mieste spravila spoluprácu s nejakou diétnou značkou. Ja som to urobila pre seba, nie pre niekoho iného," povedala.

Zdroj: insider.com