Známa producentka otvorene o nadváhe. Zrazu prišiel ŠOK!


Wanda Hrycová priznala, že sa roky trápila vlastnými pochybnosťami.

Zdroj: instagram/wandahrycova

Po dlhých rokoch trápenia však prišiel šok. Wanda si pri pohľade na jedinú fotku uvedomila, že vlastným komplexom dovolila, aby ju v mnohom obmedzovali.

"Pamätám si, že komplexy z váhy som začala mať už niekedy v škôlke a celkom určite si ich pamätám v druhej triede na základke. Vždy som závidela spolužiačkam chudé nohy, ploché brucho a trčiace kľúčne kosti, závidela som im, že môžu nosiť minisukne, na ktoré som ja nikdy odvahu nenabrala. Dodnes mám v skrini tuším len jednu sukňu, zato nohavíc asi tridsať,“ napísala Wanda na Instagrame.

Producentka priznala, že do dnešného dňa bojovala s vlastnými predsudkami a strachom. Vo vlastnom tele sa necítila komfortne, pohodlne ani sexy. Zrazu sa však všetko zmenilo.

"Prišiel dnešný večer a ja som našla fotky z detstva, puberty, mladosti, aj dospelosti a ako pozerám, tak pozerám, žiadne tučné dievča na nich nikde nevidím… Rozmýšľam, kde sa to v tej mojej hlave vzalo a prečo… Rozmýšľam, prečo sa na seba celý život pozerám takými kritickými očami a či je to len môj problém, alebo to tak majú aj iné ženy."

Jej príspevok komentovali mnohé ženy. Komentár pridala aj známa fitneska Zora Czoborová, ktorá s Wandou súhlasila.

"Áno Vandi. Myslím, že väčšina ženských to tak máme... Každá vidí na sebe svoje nedostatky, svojím merítkom zväčšené. Napadli mi mladé Britsh girls, v mini v crop topoch s pretekajúcimi faldíkmi tancujúce v baroch na stoloch. Tie nemajú problém. Tým sa zrkadlo rozbilo ešte v tej škole," napísala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Wanda Adamik Hrycova (@wandahrycova)

Zdroj: instagram