Poradíme ti, ako si vybrať najvhodnejšiu riasenku aj štetec priamo pre teba


Nikdy to nebolo jednoduchšie!

Nákup riasenky môže byť veľmi príjemný proces a to najmä vtedy, ak presne vieš, akú si vybrať. Ak roky kupuješ už osvedčenú a obľúbenú riasenku, akou je napríklad Maybelline Volum Express, potom jej nákup trvá minimum času. Nie si jediná, túto riasenku používajú spokojné zákazníčky na celom svete. Ak máš ale chuť trošku experimentovať a chceš inú, je na čase sa zamyslieť nad tým, aký efekt na mihalniciach chceš dosiahnuť. V tomto prípade ti poradia odborníci z makeup.sk.

V prvom rade pri výbere riasenky musíš vedieť, na akú situáciu ju vyberáš. Výber riasenky by nemal byť čisto pocitovou záležitosťou. Aj v tomto prípade zohľadni svoj životný štýl, profesiu či aktuálnu náladu. K najobľúbenejším riasenkám patria určite objemové riasenky - Maybelline Volum Express Turbo Boost alebo Maybelline Volum Express Colossal Cat Eyes Mascara. Práve tieto spomínané ti pomôžu zdôrazniť oči, podčiarknúť tvoj výzor a zvýrazniť líniu oka.

Ďalším populárnym typom riasenky je predlžujúca riasenka, ktorá obsahuje predlžujúce mikrovlákna, vďaka čomu je vhodná naozaj pre každú ženu. Samozrejme, okrem tých "šťastných" s prirodzene dlhými mihalnicami. Aj ty sa však môžeš cítiť ako skutočná kráska - stačí si zvoliť riasenku https://makeup.sk/brand/29159-353801/ ako Maybelline Lash Stiletto Black .

"Každé dievča vie, že oči sú zrkadlom duše."

Ak patríš medzi životom nespútané a slobodné ženy, ktoré milujú adrenalín a akčný život, zvoľ vode odolnú riasenku. Okrem toho, že táto riasenka logicky odolá vode, tvojim mihalniciam dodá aj objem. A aj tu je správnou voľbou maskara Maybelline.

A čo so štetcom?

Tvar štetca do značnej miery určuje, ako budú tvoje mihalnice vyzerať po tom, ako budú pokryté riasenkou podľa tvojho výberu. Čo už určite vieš, štetce sa líšia svojou dĺžkou a svojim tvarom. Tam ale výber správneho štetca zďaleka nekončí. V prípade, že chceš svoje mihalnice trochu natočiť, použi zakrivený štetec

​Dámy obdarené hustými mihalnicami - vašou jasnou voľbou by mal byť dlhý a tenký štetec. Ten sa postará o dôkladné a presné namaľovanie a navyše, riasy od seba prirodzene oddelí bez ďalšieho nepríjemného zlepenia. Každá žena je krásna, no ak patríš medzi tie, ktoré si občas dopomôžu malými detailmi a páčia sa ti umelé mihalnice, na tie patrí široký a masívny štetec. Jeho používaním budú tvoje mihalnice vyzerať svieže a dlhé.

V spolupráci s makeup.sk
Zdroj: PR článok