Peter Juhás prichádza s predzvesťou druhého albumu. Takto znie emotívna novinka Fake Honesty


Poď si ju vypočuť!

Zdroj: instagram

Po predchádzajúcom singli Každý Pád s interpretom Radovanom Hankom, ktorý sa dostal do viacerých slovenských rádií, prichádza spevák Peter Juhás netradične a prvýkrát s piesňou v anglickom jazyku. Skladba Fake Honesty vychádza spoločne s videoklipom plným dobrodružstva a vášne.

Zaujímavosťou je, že chronologicky je to tretia skladba, ktorú Peter v živote zložil. Svoju finálnu podobu však získala po rokoch až teraz za pomoci talentovaného skladateľa, inštrumentalistu a producenta Marthyho Duffka.

„Dostať túto skladbu do konečnej podoby sa nám podarilo spoločne s mojím dobrým kamarátom, s ktorým sme spoločne pôsobili v prvom česko-slovenskom boybande, United5. Myslím, že sa nám spoločne podarilo, aj s Marthyho parťákom, Danielom Hudčekom, dať jej taký správny svieži nádych,“ objasňuje Peter Juhás okolnosti spolupráce pri finalizácii piesne.

Novinka reflektuje na všetky pekné chvíle, ktoré sú istým spôsobom veľmi pominuteľné a krehké. „Keď človek zažíva nejaký vzťah a veľmi mu na ňom záleží, tak sa mu často stane, že nad vecami privrie oči. Moje životné skúsenosti mi hovoria, že som sa snažil byť stále takým človekom, akým som bol v očiach tých druhých. Myslím ale, že sa nedá byť niekým iným, ako v skutočnosti sme,“ hovorí spevák.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Juhás (@juhas.peter)

Autorom textu je už tradične Peter Juhás, aj keď tentokrát s jemnými korekciami Marthyho Duffka. „Je to moja prvá skladba v angličtine. Tvoriť v inom jazyku ako v rodnom, je vždy náročné, no nazdávam sa, že takouto cestou by mohlo aj širšie publikum viac pochopiť, akým smerom sa snaží moja duša spievať,“ ozrejmuje spevák svoj zámer a ďalej pokračuje: „Moja tvorba má viac menej charakteristický taký akustický nádych, ale nebránim sa ani iným možnostiam ako spracovať tie moje songy. Myslím si, že toto prevedenie ukáže moju hudbu zase v trošku inom svetle.“

Skladba Fake Honesty je predzvesťou spevákovho druhého štúdiového albumu, ktorým publiku priblíži, akým smerom by sa rád vydal. „Stále sa snažím, aby v mojich skladbách bolo cítiť spoveď môjho srdca a toho, ako sa snažím vnímať život. Teším sa, že môžem spolupracovať s tak šikovnými ľuďmi, ktorí majú rovnakú chuť tvrdo pracovať na muzike, ako ja,“ uzatvára Peter Juhás.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj titulnej fotky: Instagram