Simply Red si do Bratislavy privezú svoju krajanku. Koncert otvorí Mica Paris


Úspešné hudobné zoskupenie Simply Red na svoje európske turné zoberie svoju kolegyňu z rodného Anglicka. Predskokankou hlavných hviezd bude známa speváčka Mica Paris.

Anglická formácia Simply Red, na čele so spevákom Mickom Hucknallom, už túto zimu vystúpi v Bratislave. Koncert sa uskutoční 03.12.2022 v NTC Aréne. Zaznejú hity ako Stars, Holding Back the Years, Fairground či Money" s Too Tight To Mention, ktoré mapujú hviezdnu kariéru kapely, ale aj novšie skladby z posledného albumu zoskupenia Blue Eyed Soul.

Koncert hviezdnych Simply Red otvorí úspešná speváčka

Európske turné Simply Red, ktoré prerušila pandémia, nanovo odštartuje presne na Medzinárodný deň detí v Írsku. Tento rok skupina postupne odohrá takmer 60 koncertov. Celosvetovo populárne hviezdy sa rozhodli svoje vystúpenia osviežiť špeciálnym hosťom. Koncerty otvorí známa speváčka, moderátorka a herečka Mica Paris, ktorá hudbou žije doslova odmalička.

Od útleho veku spievala v gospelovom zbore a do pozornosti širokej verejnosti sa dostala vďaka debutovému albumu So Good v roku 1988. Počas svojej hudobnej kariéry stihla vydať osem albumov, z ktorých si výber skladieb budú môcť návštevníci koncertu vychutnať už 03.12.2022 v bratislavskej NTC Aréne

Zdroj: tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: tlačová správa.