Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Michalovi Davidovi budú operovať členok!

54-ročný umelec má v nohe skrutky, ktoré mu musia lekári vybrať.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Český hudobník Michal David absolvuje koncom marca ďalšiu operáciu členka, pri ktorej mu z nohy vyberú deväť skrutiek. Tie mu museli lekári voperovať ešte minulý rok, keď po vystúpení z vrtuľníka zakopol na poli.

"Rád by som tvrdil, že sa mi to stalo, keď som skákal z vrtuľníka, ale tak to, bohužiaľ, nebolo. Spadol som na tom poli. Tentoraz sa však operácie nebojím. Už mi jednu skrutku vyťahovali, tak tých deväť snáď nebude žiadny problém. Našťastie má noha nebolí a v poslednom čase už celkom normálne fungujem."

54-ročný spevák sa hneď po prepustení z nemocnice chystá navštíviť more. "Pôjdem na týždennú rehabilitáciu na Tenerife a dúfam, že sa tam dám dohromady. V lete by som už chcel znova hrať tenis," vyhlásil hudobník, ktorému najviac prekáža, že pre zranenie bol takmer rok bez pohybu.

"Preto som pribral, ale ako som začal chodiť, hmotnosť sa mi postupne stabilizovala. Potreboval by som schudnúť ešte tak päť kíl. Bohužiaľ, je mi jasné, že po operácii opäť priberiem, pretože ma čaká mesačná rekonvalescencia," vysvetlil rodák z Prahy, ktorého počas liečby podporovala jeho manželka Marcela. "Veľmi mi pomáha, ale nemám rád, keď ma niekto stále obskakuje. Pripadám si potom ako nesvojprávny, tak sa radšej obslúžim sám," dodal David.

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.