Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Barbora Hazuchová je v novinke Iná: Ženy sa dočkali skladby, ktorá ich povzbudí!

Speváčka vyzýva k sebavedomiu, ženskosti a originalite.

„Dlho som sa bála byť sama sebou. Až príliš som sa zaoberala tým, či som dosť dobrá, dosť pekná, či sa budem páčiť všetkým a či budem robiť veci, ktoré by vyhovovali ľuďom okolo,“ priznáva otvorene Barbora Hazuchová, ktorá by chcela pesničkou Iná povzbudiť najmä ženy.

„Už keď som pesničku nahrávala, bolo to pre mňa oslobodzujúce. Sama pred sebou som priznala, že nie som dokonalá, že mám svoje muchy, že som náladová, ale zároveň sa túžim páčiť. No predovšetkým sama sebe a až potom ostatným,“ dodáva sympatická brunetka.

Barbora na sociálnych sieťach pred vydaním novinky postupne zverejňovala fotografie, prostredníctvom ktorých chcela ukázať svoju rozmanitosť. „Aj ja mám dni, keď som bez mejkapu a zakaždým sa učím mať rada seba samu. Potom príde chvíľa, keď chcem byť odvážna a sexy. My ženy to máme v sebe. Chceme byť atraktívne.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vo videoklipe majú možnosť fanúšikovia vidieť Barboru bez akýchkoľvek úprav a filtrov. „Instagram je preplnený dokonalými fotkami. Akoby sme zabúdali, že nie v každej situácii vyzeráme a pôsobíme krásne a sebaisto.“ Barbora má vo videu dokonca ryšavé vlasy. „Áno, je to parochňa, ktorú vytiahnem občas aj dnes. Nepoužila som ju len pre potreby videa.“Speváčka strieda vo vizuále niekoľko klasických, ale aj extravagantných outfitov. „A čo? Žijeme v 21. storočí. Hoci sledujem módne trendy, nie som ich obeťou. Hľadám, kombinujem, inšpirujem sa. Naučila som sa nevšímať si pohľady ľudí. Už ani neanalyzujem, kto a čo mohol povedať,“ povzbudzuje svoje rovesníčky Barbora.

Videoklip k pesničke Iná zámerne nedostal dej. Jednotlivé obrazy sú odrazom rôznych nálad a situácií, ktoré zažíva každá žena. „Jasné, že aj ja riešim problémy a povinnosti. Školu, vzťahy, priateľa… Z maličkostí sa dokážem tešiť, ale pre maličkosti sa dokážem aj trápiť. A stále začínam odznova. A stále je to iné. Presne ako ja,“ hovorí Barbora, ktorá verí, že tento rok ju čaká ešte niekoľko príjemných prekvapení. Zopár ich má odložených pre fanúšikov aj ona sama.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.