Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

30 minút pre seba – core (stred tela)

Urobte si 30 minút pre seba a zacvičte si pod taktovkou skúseného trénera a kouča Janyho Landla na príjemnú hudbu Rádia Jemné. Každý pondelok vám prinesieme špeciálnu sériu cvikov, ktoré zvládne každý.

Jany Landl je osobný tréner, kouč a motivátor, ale aj vegán a milovník zdravého životného štýlu. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Čo všetko by ste sa mohli o ňom dozvedieť? Je bývalý majster Európy v karate, držiteľ čierneho pásu prvý DAN, niekoľkonásobný majster Slovenska v karate, víťaz a medailista svetových pohárov, druhý vicemajster Európy vo fitness, dvojnásobný majster Slovenska vo fitness, niekoľko násobný Iron Man, profesionálny tréner individuálnych a skupinových cvičení, tréner z televízneho projektu TV Markíza „Najväčší víťaz“ a zakladateľ projektu Urban City Race. To, čo je ale dôležité tu a teraz je, že je tu pre VÁS!

11-ta epizóda je zameraná na core nášho tela, teda na jeho jadro alebo stred. Za asistencie a rád Janyho Landla sa tentoraz poriadne natiahnete a zároveň budete posilňovať. A čo pomôcka, ktorú sme zvykli používať počas minulých cvičení? Dnes vám bude stačiť odhodlanie, pevná vôľa a ako vždy – polhodinka času! 🙂 To všetko s príjemnou hudbou, ktorú máte radi!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.