Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

30 minút pre seba – body core na posilnenie bruška

Urobte si 30 minút pre seba a zacvičte si pod taktovkou skúseného trénera a kouča Janyho Landla na príjemnú hudbu Rádia Jemné. Každý pondelok vám prinesieme špeciálnu sériu cvikov, ktoré zvládne každý.

Jany Landl je osobný tréner, kouč a motivátor, ale aj vegán a milovník zdravého životného štýlu. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Čo všetko by ste sa mohli o ňom dozvedieť? Je bývalý majster Európy v karate, držiteľ čierneho pásu prvý DAN, niekoľkonásobný majster Slovenska v karate, víťaz a medailista svetových pohárov, druhý vicemajster Európy vo fitness, dvojnásobný majster Slovenska vo fitness, niekoľko násobný Iron Man, profesionálny tréner individuálnych a skupinových cvičení, tréner z televízneho projektu TV Markíza „Najväčší víťaz“ a zakladateľ projektu Urban City Race. To, čo je ale dôležité tu a teraz je, že je tu pre VÁS!

V každej sérii (epizóde) zvykneme používať konkrétnu pomôcku – na spestrenie, spríjemnenie a samozrejme zefektívnenie cvičenia. Dnes to bude opäť jedna „obyčajná“ stolička! 😉 Zameriame sa na problémovú partiu tela – konkrétne na bruško. To všetko, ako vždy, s príjemnou hudbou, ktorú máte radi, s cennými radami a názornými ukážkami od Janyho! 🙂

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.