Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Fanúšikovia filmu Gladiátor jasajú! Už tento rok sa dočkáme pokračovania!

Po viac ako dvoch desaťročiach od premiéry kultového filmu Gladiátor sa režisér Ridley Scott vracia s veľkolepým pokračovaním – Gladiátor II. Film, ktorého premiéra je naplánovaná na 22. novembra 2024, sľubuje epické zážitky a prináša príbeh plný napätia, boja a odhodlania.

Hlavnú postavu stvárni mladý a talentovaný Paul Mescal, ktorý sa objavil v seriáli Normálni ľudia i v psychologickej snímke All Of Us Strangers. Po jeho boku sa však predstaví aj Pedro Pascal a Denzel Washington, píše sa na portáli People.com.

Prvý diel hovorí o príbehu Maxima, ktorého stvárnil Russel Crowe. Ten bol rímskym generálom, ktorý sa stal obeťou cisára Commoda, ktorého si zahral Joaquin Pheonix. Maximus sa snaží v aréne prebojovať na najvyššiu úroveň, aby sa Commodusovi mohol pomstiť za to, že mu vyvraždil celú rodinu. Pôvodný film získal obrovské uznanie a dokonca získal 5 zlatých sošiek a v ďalších siedmich kategóriách bol nominovaný.

Pokračovanie bude však nadväzovať na prvý diel a sleduje príbeh Commodovho synovca, ktorý vstúpi do arény a je pripravený bojovať na život a na smrť! Doposiaľ nie je vonku žiadny oficiálny trailer, no predpokladáme, že sa máme na čo tešiť. Fanúšikovia pôvodného gladiátora si tak prídu na svoje! Včera vyšiel aj oficiálny trailer k pokračovaniu. Za pár hodín má viac ako 11 miliónov videní – poďte si ho pozrieť, nech viete, na čo sa môžete tešiť!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.