Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vyhrajte s novým animákom Ja, zloduch 4 skvelý merch a lístky do kina!

Najslávnejší animovaný zloduch sa vracia! Vo štvrtom pokračovaní série Ja, zloduch, sa bývalý majster zločinu, dnes elitný člen Antizlodušskej ligy, musí postaviť dlhoročnému nepriateľovi, ktorý utiekol a zároveň zvládnuť a ochrániť rozrastajúcu sa rodinu.

Zapojte sa do súťaže, počúvajte Dobré ráno s Táňou Székely a Lukášom Pinčekom a vyhrajte každý deň filmový balíček, ktorý obsahuje 2 vstupenky do kina na animák Ja zloduch 4 a oficiálny merch k rozprávke (zápisník, nálepky, klobúk, hrnček, lopta).

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na čo sa môžete v kine tešiť

Čas sa nedá zastaviť, a to platí aj pre zloducha Grua. Stal sa z neho starostlivý tatko a manžel a namiesto toho, aby vymýšľal geniálne zlodušské plány, sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna Grua juniora.

Ten má oveľa radšej svoju mamku Lucy a svojho otca permanentne privádza do zúrivosti. Gru má však trochu hlbšie vrásky kvôli zloduchovi menom Maxime Le Mal, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Ten práve utiekol z väzenia, kam sa dostal s Gruovou pomocou a zo všetkého najviac túži po pomste. A pretože Liga proti zloduchom to považuje za hrozbu najzlovestnejšieho druhu, zapíšu Grua s rodinou do programu na ochranu svedkov, čo znamená novú identitu a pokojný život na predmestí. Na zvýšenie ich ochrany päť dobrovoľníkov z radov Mimoňov absolvuje špeciálny program. Vybavia ich super-schopnosťami, aby mohli zasiahnuť v prípade, ak sa Gruovo krytie odhalí.

Ambiciózny plán má, samozrejme, muchy gigantických rozmerov. Super- Mimoni sú, pochopiteľne, super-magnetom na katastrofy všetkého druhu. A navyše, v susednom dome býva tínedžerka, ktorá túži po kariére super-zloducha. Grua okamžite spozná a prinúti ho, stať sa jej mentorom. Nezabúdajme ani na pomstychtivého Maxima, ktorý čaká na svoju príležitosť.

Aj štvrtý diel série Ja, zloduch je hlavne groteska, ktorá skvele kombinuje gagy Mimoňov s rodinným dobrodružným príbehom, v ktorom dominujú Gru, Lucy,  dievčatá a Gru Junior. Ten síce ešte nevie hovoriť, ale má nevídaný talent na nezbedníctvo.

Štatút súťaže

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.