Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Céline Dion bojuje so zákernou chorobou. Prezradila, čo ju posúva vpred a prečo sa nechce vzdať!

Speváčka Céline Dion otvorene prehovorila o svojom boji so syndrómom stuhnutého človeka (SPS), zriedkavým neurologickým ochorením, ktoré ovplyvňuje jej každodenný život a kariéru. Portál people.com uvádza, že práve jej traja synovia sú jej najväčšou motiváciou v tomto ťažkom období.

Céline Dion prezradila, že jej diagnostikovali autoimunitnú neurologickú chorobu, ktorá postihuje najmä mozog a miechu, ešte v roku 2022. Toto ochorenie spôsobuje stuhnutosť svalov a bolestivé kŕče, čím sa pre ňu stáva náročným nielen bežné fungovanie, ale aj vystupovanie. Napriek tomu, že sa musela stiahnuť z verejného života a zrušiť svoje plánované koncerty, jej synovia René-Charles, Eddy a Nelson jej dodávajú silu a motiváciu bojovať.

„Moji synovia sú mojou veľkou oporou. Bez nich by som to nezvládla,“ priznala speváčka. Zároveň vyjadrila vďačnosť za podporu svojich fanúšikov a odborníkov, ktorí jej pomáhajú zvládať túto chorobu. Zároveň povedala, že sa nemôže vzdať, pretože jej synovia už stratili jedného rodiča.

Speváčka, ktorá má na konte viacero megahitov, sa doslova vyzliekla donaha a prehovorila o svojich pocitoch v novom dokumente I AM: Céline Dion. Dokumentárny film si budete môcť pozrieť už o pár dní, a to 25. apríla na Prime Video.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.