Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Robo Opatovský vydal tanečnú novinku na leto!

Robo Opatovský na seba púta od začiatku tohto roka pozornosť hneď niekoľkými novinkami. Po viac než roku príprav vydal v marci album Nie som ideálny chlap a s postupne predstavovanými skladbami žne jeden úspech za druhým. Jeho nový projekt Babské jazdy predčil všetky očakávania a kým sa naplno vrhne do letného koncertovania, stíha vypustiť do sveta ďalší singel. A ten má, podľa spevákových vlastných slov, hneď niekoľko jedinečností.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Moji fanúšikovia už dobre poznajú pesničky z nového albumu a preto, keď som dal na mojich sociálnych sieťach otázku, či by chceli videoklip k skladbe Nie som ideálny chlap, okamžite prišla zhoda,“ hovorí hudobník, ktorý je po rokoch na scéne slovenskou hudobnou stálicou. Táto skladba sa pritom od predchádzajúcich hitov Muž a žena, Po čom ženy túžia, Ruku na srdce či ostatnom singli Šťastná značne líši. „Je veľmi energická, rytmická a tancujú na ňu i chlapi,“ usmieva sa Robo Opatovský a dodáva: „Pamätám si, keď som koncom minulého roka pozval k nám domov na návštevu rodinu aj priateľov a presne túto pesničku som v obývačke poriadne vypeckoval. Po pár minútach sme na ňu tancovali všetci“.

Spevák sa o potenciáli novinky Nie som ideálny chlap presvedčil aj počas nedávnych koncertov. Robov osvedčený textár Michal Mifkovič napísal chytľavý text na Robovu hudbu a gitarista Roman Mečiar pridal niekoľko gitarových „riffov“ ktoré k poriadnej, nielen letnej gitarovej hitovke, jednoznačne patria.

Opatovský vraví, že základ jeho pesničiek tvorí odjakživa gitara a spev. Keď táto symbióza zafunguje v spojení s výborným aranžmánom to inak, ako vydareným hitom, ani skončiť nemôže.

Zdroj foto: Tlačová správa

„Randy Gnepa je vynikajúci producent, ktorý dodal tejto novinke tú správnu šťavu a úprimne sa teším zo záujmu, ktorú som ňou spustil. U nás mužov nevynímajúc,“ teší sa umelec, v prípade ktorého sú jedným zo základných poznávacích znamení dobrá nálada, optimizmus, úmysel baviť ľudí a odbremeniť ich od každodenných starostí a samozrejme, milovaná gitara.

Novinka Nie som ideálny chlap má podľa niektorých ľudí dokonca rock´n´rollový nádych v spojení s moderným zvukom a neodškriepiteľným plusom je tiež fakt, že sa v nej nájde nejeden zástupca mužského pohlavia.

Prvá herecká skúsenosť

Okrem toho, že táto pieseň je podľa Roba Opatovského tou najtanečnejšou, akú kedy vydal, dominantné postavenie v jeho bohatom repertoári má i samotný videoklip: „Zastrešil ho divadelný a filmový režisér Valo a musím povedať, že po tom, ako mi predostrel svoje vízie, ostal som na okamih v šoku“.

Režisér ho totiž obsadil nielen hlavnej úlohy, ale v deji mu pridelil aj jednu akčnú scénu. „Pripadal som si ako Belmondo, ktorý nebezpečné kúsky točil bez kaskadéra a ja som sa pri jednej scéne ocitol v totožnej pozícii,“ priznáva spevák, ktorý si miestami položil otázku, či sa režisér nezbláznil.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.