Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Elán prichádza so srdcovou skladbou Znova sa ma dotkni: Hudobná lahôdka mesiaca lásky

Najväčšia česko-slovenská hudobná legenda Elán pripravila pre svojich fanúšikov milé prekvapenie. Popri vypredaných koncertoch v Prahe a Bratislave kapela vydala novú skladbu, ktorá poteší aj tých najvernejších priaznivcov. Nová pieseň Znova sa ma dotkni je podľa kapely jednou z ich najlepších a s tradičnou elánovskou kvalitou a zvukom posúva ich tvorbu opäť trochu iným smerom. Informovala o tom PR manažérka Andrea Čurná, uvádza sa na portáli TASR.sk.

Hudbu k piesni skomponoval dlhoročný člen Elánu Ľubo Horňák, ktorý v skupine hrá na klávesové nástroje, a text napísal dvorný textár kapely Juraj Soviar.

„Nechcem znieť pateticky, ale je to určite moja najosobnejšia pesnička. Ak pomôže vám, tak ako pomohla mne, tak potom žiadna strata nie je stratou a v živote nič neskončilo,“ povedal Horňák o piesni, uvádza portál TASR.sk.

Juraj Soviar si pochvaľoval spoluprácu na novom singli: „Pesnička vznikala vo veľmi príjemnej a citlivej atmosfére. Ľubovi Horňákovi ďakujem za citlivý prístup k téme a Jožovi Rážovi za skvelú interpretáciu. Skladba je o večnej láske medzi ženou a mužom a ja dúfam, že poslucháčom prinesie radosť a čas na rozjímanie.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Legendárna skupina Elán bola našim prvým hosťom v rámci projektu Víkend s legendou, tak ak ste to ešte nepočuli, mali by ste si tento exkluzívny rozhovor vypočuť. Dozviete sa aj to, prečo bol v zákulisí doktor, ako vzniklo ich logo, s ktorou známou osobnosťou by išli na večeru a ako zvykli žúrovať?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.