Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Rozprávky pre malé Pastelky oslávili výročie

Rozprávky pre malé Pastelky sú unikátnym filantropickým projektom na Slovensku. Spájajú čaro hovoreného slova s podporou budovania pomoci nevidiacim a slabozrakým a verejnej zbierky Biela Pastelka.

„Každý mesiac pripravíme jednu rozprávku, ktorú bez nároku na honorár protagonisti a hostia, profesionálni dabingoví herci z dabingovej akadémie Slučka pripravujú pod značkou Rozprávky pre malé Pastelky s jediným cieľom: vytvárať povedomie o potrebe pomoci nevidiacim a slabozrakým,“ konštatuje Milan Jursa z CODES Brand House, ktorá projekt priniesla na svet pred rokom.

Projekt bude podľa vývoja počúvanosti na YouTube čoskoro atakovať hranicu milión vypočutí. Prináša rozhlasové spracovania rozprávok, ktoré v závere poslucháča navigujú na podporu verejnej zbierky Biela Pastelka. Všetky rozprávky nájdete na ich YouTube kanáli.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Rádio Melody ako mediálny partner, s ktorým vstupujeme do druhého roka existencie, vnímame ako kľúč k zvyšovaniu povedomia o potrebe pomoci tým, ktorí svet farieb a svetla nikdy nespoznajú,“ dodáva Kristína Csuz Jursová, ktorá inšpirovala firmu, v ktorej pôsobí ako výkonná riaditeľka k tomu, aby realizovala tento filantropický projekt.

Kristína Csuz Jursová a Milan Jursa prišli aj do rádia Melody, kde Táni a Lukášovi porozprávali viac o projekte Rozprávky pre malé Pastelky. Ako vznikol tento projekt a ako je s tým spojený smutný príbeh, sa dozviete v rozhovore.

Ako vznikol Projekt pre malé pastelky? Dozviete sa v rozhovore

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.