Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Po odmlke sa Jan Bendig vracia vo veľkom štýle! Pri natáčaní najnovšieho klipu mal strach

Jan Bendig sa po kratšej hudobnej odmlke vracia späť vo veľkom štýle. Okrem toho, že vydal prepracovaný klip k piesni AVILEM, zverejnil aj dátum jeho doposiaľ najväčšieho koncertu. Ten sa bude konať v 02 Universum 6. decembra, kde to celé „vypukne“.

Videoklip ako aj skladba nesie prvky telenovely, keďže podobný koncept spustil aj na svojom YouTube. Pozrite sa, čo si pre svojich priaznivcov pripravil. Počas natáčania klipu mal strach, pretože v ňom prebehla prestrelka. Zbraň, ktorý mal Jan v rukách, bola pravá!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Bol som dosť vystrašený, keď bola na mieste streľby zbraň. Nemám ich rád a bál som sa, že to skončí ako pri nakrúcaní filmu s Alecom Baldwinom, kde, aj napriek kontrolám, bola v zbrani pravá guľka, ktorá usmrtila človeka. Bol som naozaj rád, keď bola scéna hotová a zbraň bola odobratá,“ objasnil svoj najväčší strach z natáčania samotný  Bendig.

Hudobný návrat po mediálnych kauzách

Pre Honzu je to prvý hudobný návrat po kauze okolo Českých Slávikov. „Stále trvám na tom, čo tvrdím od začiatku, že som nič neurobil a neplánoval. Som rád, že moji fanúšikovia a ostatní ľudia za mnou stoja a ja im môžem naďalej natáčať krásne pesničky a klipy. Moju koncertnú kariéru to, našťastie, nepoškodilo a ani mi nikto z usporiadateľov nezrušil koncert, za čo im veľmi ďakujem,“ priblížil spevák.

Ide o to, že počas gala večera Český slavík sa odohral incident, ktorý sa točil okolo speváka Jana Bendiga. Na červenom koberci Bendiga útočník nečakane zasypal múkou a následne sa dal na útek. Mnohí sa domnievali, že celé to zinscenoval samotný Jan Bendig. Ako však on sám vyššie spomenul, prsty v tom nemal.

Miluje telenovely a v jednej by si chcel aj zahrať

Samotný klip inšpirovali telenovely, keďže ich Honza doslova miluje a najradšej by ich neustále pozeral. raz by si dokonca v nejakej aj chcel zahrať, prípadne by chcel nejakú natočiť. Jeho sen sa z časti aj splnil, pretože pred pár dňami odštartoval seriál Riviéra, ktorý môžete nájsť na jeho YouTube kanáli.

Nová hudba však nie je to jediné, na čom pracuje. Pripravuje mega koncert v pražskom O2 Univerzum, ktorý sa uskutoční 6. decembra. Počas večera vystúpia aj hudobní hostia. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Moniku Bagárovú, jeho brata Marsella a dokonca, bude aj prekvapenie z Argentíny. „Zatiaľ nemôžem nič viac prezradiť, ale pôjde o svetovú hviezdu. A mimo hudby má ešte čaká písanie, pokračovania knihy Roma boy, ktorá sa v Česku stala za mesiac od vydania bestsellerom. Zato veľmi pekne ďakujem všetkým svojim fanúšikom,“ uzatvára Bendig.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.