Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Charizmatickí a citliví! Takíto sú ľudia narodení v máji

Máte narodeniny v najkrajšom mesiaci v roku? Májové deti sú síce tvrdohlavé, ale aj cieľavedomé a vedia pracovať aj na sebe, aj na svojich úlohách. Zozbierali sme pre vás pár vlastností, ktoré na nich sedia… Pomohla nám aj chorvátska stránka, ktorá sa venuje životnému štýlu. Akí sú teda tí naši májoví?

Sú ambiciózni a pracovití

Všetku svoju energiu, vôľu a úsilie investujú do dosiahnutia cieľa, preto sa im v kariére veľmi darí. Vedia to ale prehnať a zabúdajú, že práca nie je všetko.

Sú citliví

Citliví ľudia majú svoje pozitívne a negatívne stránky. Na jednej strane sú empatickí, na druhej strane sa ľahko sa nahnevajú, preto je dôležité, aby sa naučili ovládať svoje emócie.

Sú plní energie

Ľudia narodení v máji sú plní energie a vedú veľmi rušný život. Sú v prevádzke od rána do večera, nikdy sa nezastavia, a preto dokážu dosiahnuť všetky svoje ciele.

Milujú cestovanie

Majú doslova vášeň pre cestovanie. Chcú spoznávať nové kultúry a rôznych ľudí, vytvárať si spomienky, ktoré ich budú sprevádzať po celý život. Spoznávanie nových miest a kultúr im otvára aj nové obchodné príležitosti.

Sú svojhlaví 

Zmeniť názor človeka narodeného v máji je ťažké. Nielenže si vypočujú vaše argumenty, ale budú s vami viesť hodinové debaty, aby obhájili svoj názor. To je dôvod, prečo im ľudia niekedy nechcú dôverovať.

Sú márnotratní, ale s mierou

Radi míňajú peniaze, no nielen na seba, ale aj na ľudí, ktorých majú radi. Na druhej strane vedia šetriť, nejdú do mínusu a nemíňajú peniaze, ktoré nemajú na účte.

Sú realistickí, ale plnia si sny 

Plnia si svoje sny, no ich ciele sú veľmi reálne. Vedia, aké majú schopnosti a podľa toho prispôsobujú svoje sny.

Vždy dokončia, čo začnú 

Ľudia narodení v máji majú pevnú vôľu aj schopnosť motivovať sa k akejkoľvek činnosti. Presne preto sú známi ako ľudia, ktorí vždy dokončia, čo začnú.

Sú charizmatickí 

Radi sú v centre pozornosti. Aby upútali ostatných, nemusia sa príliš snažiť. Sú charizmatickí a pre ich povahu chce byť každý ich priateľom.

Milujú umenie

Podporujú rôzne formy umenia. Radi riešia problémy nezvyčajným spôsobom, takže budú dobrí v akomkoľvek odvetví, ktoré si vyžaduje kreatívne myslenie.

Mali by mať psíka

Ten ich udrží v pohybe, dá im dostatok lásky, ktorú potrebujú a zároveň možnosť míňať peniaze…

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.