Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nečakané vystúpenie Spice Girls oživilo spomienky

V Londýne sa počas uplynulého víkendu konala oslava, aká sa nevidí každý deň. Victoria Beckham, známa nielen ako módna ikona, ale aj ako jedna z členiek legendárnej skupiny Spice Girls, oslavovala svoje 50. narodeniny. Ako sa patrí, nechýbala ani jej „spice“ rodina: Geri Halliwell, Melanie Brown, Emma Bunton a Melanie Chisholm.

Na oslave došlo k nečakanému, ale vítanému prekvapeniu, keď sa Spice Girls postavili spoločne na pódium a zaspievali svoj hit Stop z roku 1997. Tento moment sa stal jedným z vrcholov večera a bol pozorne dokumentovaný Davidom Beckhamom, ktorý svoju manželku nielen podporuje, ale je aj jej najväčším fanúšikom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Byť opäť spolu bolo najkrajším darčekom

„Byť opäť spolu na pódiu bolo pre mňa najkrajším darčekom,“ uviedla Victoria na sociálnych sieťach, čím vyvolala vlnu nadšenia medzi fanúšikmi. Mnohí z nich dokonca volajú po svetovom turné. David, všestranne talentovaný, okrem iného získal pochvalu aj za svoje schopnosti správy sociálnych sietí, kde poskytol fanúšikom hodnotný obsah.

Táto oslava pripomína globálny úspech Spice Girls, ktoré definovali hudobný svet koncom 90. rokov. Aj keď každá členka skupiny sa neskôr vydala na sólovú dráhu, ich spoločné vystúpenia sú stále mimoriadne oslavované. S blížiacimi sa 30. narodeninami skupiny sa rozbiehajú špekulácie, či pre fanúšikov pripravia nejaké ďalšie prekvapenie.

V každom prípade, Victoria Beckham a Spice Girls opäť dokázali, že ich hudba a charizma sú nadčasové. A ako vraví jeden z komentárov, bol to moment, na ktorý čakal celý svet.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.