Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Peter Bič Project predstavili novú pieseň Perly

Peter Bič Project predstavili minulý týždeň svoju novú pieseň Perly, ktorá je predzvesťou nového albumu. Ten by mal vyjsť v druhej polovici tohto roka.

„Nový album by sme chceli vydať niekedy na jeseň. Perly je teda ďalšia pieseň, ktorá sa na ňom objaví. Určite nebude chýbať ani pieseň Maky a rozhodne Len sa smej, ktorá sa stále hráva v rádiách, a to nás nesmierne teší,“ vyjadril sa k chystanému albumu Peter.

K piesni Perly prezradil: „Je o víre vášní, živote, energii, ktorá medzi nami prúdi. Zároveň o nej môžem prezradiť, že sme ju medzi nami pracovne volali čardáš.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladba Perly má aj svoj temperamentný videoklip, ktorý režíroval Peter Rončík. K procesu tvorby sa vyjadril: „Už od začiatku sme vedeli, že klip bude jednoducho energická tancovačka obohatená o dejovú líniu. Chceli sme zachytiť transformáciu postavy hanblivej a osamelej tanečnice v priebehu jednej noci, kedy sa „oslobodí“ a nájde svoje miesto na parkete. Musel som, preto nájsť spôsob, ako zachytiť energiu a dynamiku a zároveň ponechať priestor pre intímnejšie momenty medzi hlavnými postavami, preto si klip vyžadoval aj značné kreatívne a technické úsilie. Klip bol pre každého z účastníkov veľkou výzvou a pevne verím, že si nájde medzi divákmi svoje miesto.“

Skupina Peter Bič Project mala rušný začiatok roka, kedy v prvých mesiacoch okrem práce na novom albume pripravovala aj 2CD s názvom Naživo mapujúce minuloročné koncertné turné po Slovensku. Na bohatú koncertnú sezónu sa môžu fanúšikovia tešiť aj tento rok. Najšpeciálnejší spomedzi všetkých koncertov bude v amfiteátri v Banskej Štiavnici s magickou panorámou mesta.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Peter Ivan

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.