Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Lucie Bílá dostala špeciálny narodeninový darček

Tohtoročné narodeniny Lucie Bílej sa niesli v znamení malej oslavy v jej pražskom divadle, kde bol zároveň v premiére predstavený špeciálny narodeninový darček – nový videoklip k pesničke Stroj času, ktorý pre ňu nakrútil ako producent syn Filip Kratochvíl.

V spolupráci Filipa Kratochvíla s mladým rešpektovaným režisérom Ruyom Okamurom a rozsiahlym tímom spolutvorcov vznikol veľmi osobitý, až filmovo spracovaný videoklip.

Pod piesňou Stroj času je ako autor hudby podpísaný hudobný producent nahrávky Dalibor Cidlinský jr. a emotívny text napísal Pokáč. Obaja umelci stoja i za najúspešnejšími piesňami Lucie Bílej z posledných rokov. V klipovom Stroji času, kde ústrednú postavu taxikárky stvárnila divadelná a filmová herečka Kateřina Winterová, sa dej odohráva slovami klasika „v jednom meste, v jednu noc“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Okrem Kateřiny Winterovej sa v novom videoklipe objavia i ďalšie zaujímavé herecké osobnosti, priatelia z Divadla Lucie Bílej ako napríklad Martin Písařík, Denny Ratajský, či Michaela Zemánková a nechýba, samozrejme, ani Lucie Bílá.

„Niekedy sa nám zdá, že sme úplne sami a nič nie je tak, ako by sme chceli, ale stačí sa len lepšie pozerať okolo seba a všetko môže byť inak. Človek často kvôli lesu nevidí stromy a niet sa čomu čudovať – svet začína byť pre ľudí neprehľadný,“ komentuje svoj nový videoklip Lucie Bílá.

Skladba stroj času vychádza zároveň i ako nový singel na všetkých digitálnych platformách a je ďalším potvrdením jedinečných speváckych kvalít Lucie Bílej. V úvode zdanlivo jednoduchá a čistá forma pesničky sa postupne rozvinie do pôsobivého košatého záveru s emotívnym zborom.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.