Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Spevák stihol pred smrťou prespievať svoj veľký hit. Toto sú nové „Sklíčka“!

Ty, ja a môj brat, pesnička, ktorú spieval jeden zo zakladateľov kapely Modus, skvelý bubeník Ľubo Stankovský, známy pod prezývkou Kyslík, dostala nový zvuk. Ten odišiel do hudobného neba len pred pár týždňami, stihol ale naspievať novú verziu.

Ako spomienku na svojho spoluhráča teraz kapela priniesla práve túto verziu legendárnej skladby. Kapela Modus pripravovala minulý rok pesničky na nový album, Kyslíkovi už zdravotný stav neumožnil zúčastniť sa na celej jeho tvorbe. Stihol sa ale venovať Sklíčkam dotykov. Pesnička patrí k najznámejším hitom od Modusu a na každom koncerte má obrovský ohlas.

Originálnu verziu pôvodne naspieval v roku 1984 a stala sa jeho doslova osudovou pesničkou. Ku skladbe pred pár dňami vznikol v nahrávacom štúdiu Jana Baláža aj videoklip zostavený zo spomienkových záberov na zosnulého Stankovského.

Skupina Modus, ktorá aktuálne pôsobí v zložení Jano Baláž, Juraj Zaujec a Pavol Bartovic, aj podľa želania zosnulého Stankovského pokračuje vo svojej činnosti ďalej… Pustite si teda novú verziu skladby, ktorá sa nakoniec stala poctou zosnulému členovi kapely.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.