Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Peter Cmorik oslávil 44. narodeniny novou skladbou. Videoklip ho samého dojal

Po úspešnom albume Guitardisco je Peter Cmorik pri chuti a ohlasuje nový album, ktorý má vyjsť už v septembri. Prvá lastovička Nič sa nezmení je na svete a po nej si na svoje 44. narodeniny nadelil nový song To boli časy„44 je už celkom číslo, ktoré mi dáva právo trochu obzrieť sa späť a zaspomínať,“ hovorí zasnene Cmoro.

Novinka sa vracia do stredoškolských rokov, ktoré boli plné ideálov, snov, radosti, nadšenia či prvých ozajstných lások. „Táto pieseň je na svete už nejaký čas, no nevedel som jej nájsť ten správny hudobný šat, ktorý by podporil text v pocite tej jemnej melanchólie,“ objasňuje spevák, ktorý si sám napísal hudbu aj text.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Toto video sa stalo pre mňa veľmi osobným, pretože som chcel, aby bolo čo najautentickejšie, a tak som napísal do četu stretávky z gympla, či by niekto nemal čas a nebol ochotný sa mihnúť vo videu. Skončilo to stretávkou, kde sa stretla hádam polka našej triedy, čo je pri tom, že väčšina spolužiakov už nebýva v Krtíši, krásna účasť. Dokonca prišiel aj náš triedny zo Zvolena. Bol som z toho úplne dojatý,“ hovorí  Peter.

Spevák by chcel piesňou vyvolať u ľudí pocit návratu do spomienok z tínedžerských čias, pretože tam sa rodili trvalé priateľstvá a začínal ten „naozajstný“ dospelácky život.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.