Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Psík žil na reťazi, teraz prvý raz uvidel sneh…

Niektoré psy stretnú svoje šťastie až po rokoch smutného života. Byť na reťazi musí byť katastrofa pre tvora, ktorý miluje ľudí, voľnosť, chcel by sa láskať a hrať…

Psy, ktoré strávili dlhé roky v útulku, alebo boli pripútané k búde, nemali šancu vidieť v živote veľa pekných vecí. Zatiaľ nemali s kým a kde pocítiť, aké to je plávať v jazere, či hrať sa v snehu. Vďaka tomu sú aj tie najjednoduchšie aktivity pre takýchto domácich miláčikov také vzrušujúce. Majiteľom sa občas podarí zaznamenať tieto bezstarostné chvíle, keď je ich nový kamarát šťastný a môžu sa spolu oddávať bezstarostnému blázneniu.

Predchádzajúci majitelia nemeckého ovčiaka ho držali niekoľko rokov na reťazi. Nechápali, že pes potrebuje k svojmu správnemu vývoju a fungovaniu voľnosť, hru, veľkú dávku fyzickej i psychickej aktivity a predovšetkým prítomnosť človeka. Žiaľ, psík nikdy nič z týchto vecí nezažil.

Pes sa volá Herschel a vzali ho majiteľom, ktorí sa oň nestarali. Vďaka dobrovoľníkom z útulku konečne spoznal, čo sú prechádzky. Noví majitelia vedeli, že bude potrebovať čas, aby si opäť vybudoval dôveru v ľudí. Video psa, ktorý divoko behá v snehu a nikdy predtým ho nevidel, sa dotkne aj tých najtvrdších sŕdc. Radosť,  ktorú pes prejavuje, je tou najlepšou odmenou pre jeho majiteľov a najväčším prejavom psej lásky. Po pozretí videa si môžete byť istí, že tohto psíka čaká v živote ešte veľa krásnych prekvapení.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.