Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Policajný pes na dôchodku stretol po rokoch svojho psovoda. Čo myslíte, čo sa stalo?

Wangwang je nemecký ovčiak, ktorý roky slúžil na polícii. Psík si vzhľadom na vysoký vek už vyše dvoch rokov užíva zaslúžený dôchodok. Jeseň svojho života prežíva medzi ľuďmi, ktorí ho majú radi a ktorí sa mu zo všetkých síl snažia poskytnúť všetko, čo potrebuje. Ukazuje sa však, že puto, ktoré si pes vytvoril kedysi s policajným parťákom počas práce, je silné a zviera ani po rokoch nezabudlo.

Ľudia, ktorí sa o neho na dôchodku rozhodli postarať, urobili všetko preto, aby sa cítil čo najlepšie. Jednoducho chceli, aby jeho staroba bola naplnená len príjemnými spomienkami. Ako sa však ukázalo, niekto mu v nej veľmi chýbal…

Dva roky po jeho odchode do dôchodku navštívil Wangwanga jeho bývalý policajný partner. Aj keď od posledného stretnutia už ubehlo veľa času, pes jasne ukázal, že si na svojho kamaráta pamätá dokonale.

Zviera sa pri stretnutí nedokázalo upokojiť. Šťastie z neho doslova srší. Nakoniec sa v jeho očiach objavili aj slzy radosti v psích očiach. Za roky práce, často v stresových podmienkach, si pes vytvoril k policajtovi puto, na ktoré sa nedá zabudnúť. Asi sme to aj trochu čakali, zvieratká nezabúdajú tak ľahko a vedia nám dať svoju lásku úprimne najavo. Psík je na dôchodku spokojný, ale vždy mu bude chýbať jeho starý kamarát, s ktorým si užívali pracovné dobrodružstvá.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.