Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Rodina sa po 15 spoločných rokoch zbavila psíka. Našťastie sa objavil jeho anjel strážny

Toľko rokov spolu a vôbec im nevadilo, že starú fenku nechajú dožiť v útulku. Príbeh trhá srdce a je ťažké mu porozumieť. Rodina ju dala do útulku po 15 spoločných rokoch. Namiesto pohodlnej postele na starobu ju čakala klietka. Nečakane sa ale život psa seniora obrátil naruby, keď do útulku prišiel úplne cudzí človek.

Zvieratká na sklonku života majú malú šancu na adopciu a preto je ich posledným domovom často útulok. Dobrovoľníci robia, čo môžu, aby zvieratkám do posledných chvíľ zabezpečili slušný život, no skutočný domov a ľudskú lásku im napriek najlepším úmyslom nahradiť nedokážu. Psíka menom Mistie opustila jej rodina po 15 spoločných rokoch. Hoci mali majitelia psíka už od šteniatka a psík s nimi prežil veľa krásnych chvíľ, nezabránilo im to v krutom geste. Seniorky sa zbavili ako nepotrebného predmetu.

Útulok zverejnil video so psíkom a jeho príbeh chytil za srdce aj ženu, ktorá si video pozrela. Smutné oči psa ju hlboko dojali a prišla rýchlo pomôcť. Misty si okamžite vzala domov, tá tak našťastie strávila v útulku iba tri dni. Psík naozaj skončil v dobrých rukách, stará sa oňho celá rodina, vrátane dvoch detí a hravého pitbulla, ktorý už na starenku čakal doma. Podľa všetkého je fenka v novej rodine spokojná a tento príbeh bude mať dobrý koniec.

Starí psi často znamenajú viac starostlivosti, pozornosti a návštev veterinára, preto ostávajú dožívať v útulkoch častejšie, ako šteniatka. Ak si ale chcete psíka adoptovať, zvážte aj túto možnosť. Aj takýto pes to dokáže oplatiť neskutočnou láskou a celým svojim srdcom. Pozrite si video, ktoré pri srdci zahreje každého, kto má v sebe trochu citu…

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.