Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vyhrajte lístky na koncert Roda Stewarta v Bratislave!

V hudobnom svete existuje úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami. Ich koncerty sú vždy exkluzívnym zážitkom na celý život. A vy môžete jeden taký zažiť! 22. mája totiž odohrá v Bratislave koncert ROD STEWART a rádio Melody bude každý deň rozdávať 2 vstupenky!

Stačí, keď budete počúvať Dobrý deňKarolom Navrkalom každý deň od 19. do 23. februára medzi 14:00 – 18:00, striehnuť na pesničku od Roda Stewarta a prvý, kto napíše sms alebo Whatsapp na číslo 0917 480 480, vyhráva dve vstupenky na jeho koncert One Last Time.

Rod Stewart je bezpochyby jedným z najvplyvnejších hudobníkov v histórii. Jeho kariéra trvá viac ako päť desaťročí a zanechala nezmazateľnú stopu v rockovej hudbe. Od svojho debutu v 60. rokoch až po súčasnosť vyzbieral viacero prestížnych ocenení, opakovane dobil prvé priečky hitparád v niekoľkých krajinách sveta a neustále vypredáva najprestížnejšie koncertné haly.  Jeho nezameniteľný chrapľavý hlas a ikonické skladby prenikli do sŕdc fanúšikov po celom svete a zanechali nezmazateľnú stopu v histórii populárnej hudby.

Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako Do Ya Think I´m Sexy, Sailing, Maggie May, Forever Young a mnohé ďalšie.

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 22. mája 2024 v Tipos Aréne v Bratislave.

KÚPIŤ VSTUPENKY

ŠTATÚT SÚŤAŽE

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.