Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tajomstvo je vonku! Victoria Beckham sa podelila o triky na skvelý výzor

Victoria Beckham je známa svojou útlou a krásne vyrysovanou figúrou. To u mnohých vyvoláva otázku, ako to robí? Práve preto spravili na túto tému s Victoriou už nespočetne veľa rozhovorov. Dokonca, i na sociálnych sieťach, sa často so svojími fanúšikmi delí o rôzne triky, ktoré jej fungujú. O pár takýchto tipov sa podelila i nedávno! Zverejnila rutinu, ktorou sa dennodenne riadi, aby sa udržala v kondícií a zdraví. Pozrite sa s nami, čo praktizuje a spoločne sa ňou inšpirujme.

Jablčný ocot

Každý deň začína pár lyžicami jablčného octu. Jedná sa o trend, ktorý má svoje dni slávy už za sebou. Nájdu sa však ľudia, ako Victoria, ktorých jeho benefity natoľko uchvátili, že i napriek jeho útlmu v médiách mu ostali verní.

Čo je jablčný ocot? Je to ocot, ktorý vzniká procesom fermentácie pri premieňaní podrvených jabĺk na kyselinu octovú prostredníctvom kvasníc a cukru.

Prečo ho užívať? Podľa magazínu Vogue benefity užívania jablčného octu spočívajú v regulácií krvného cukru, pomoci pri trávení a posilnení imunitného systému.

Aký? V prípade, že chceme takto užívať jablčný ocot,  je dôležité dbať na jeho kvalitu. Najviac výhod pre telo má nespracovaný a nefiltrovaný jablčný ocot, v ktorom sú zachované telu prospešné enzýmy a probiotiká, udáva portál Healthline.

Ako ho konzumovať? Najviac zaužívané je jablčný ocot konzumovať ráno na lačno tak, ako to robí samotná Victoria Beckham. Odporúča sa však riediť ho s vodou, aby sme si z dlhodobého hľadiska nepoškodili zubnú sklovinu.

Zelené smoothie

Ďalším zdraviu prospešným zvykom v dennej rutine Victorie je zelené smoothie, ktoré si robia spoločne s manželom, známym ex-futbalistom Davidom Beckhamom. Toto ich vitamínmi a minerálmi nabité smoothie pozostáva prevažne zo zeleniny. Ich recept obsahuje uhorku, špenát, brokolicu, citrón, jablko, zázvor, limetku, stopkový zeler a avokádo.

Prevažne zeleninové zloženie takejto šťavy sa postará o to, aby sme telo zasýtili a zásobili vlákninou. Zároveň, predídeme rýchlemu zvýšeniu cukru v krvi, čo sa pri tradičných ovocných šťavách stáva. Po cvičení si väčšinou dopraje proteínové smoothie, ktoré pozostáva z kvalitného proteínového prášku, bobuľového ovocia a orechov.

Štamprlík denne

Nie, nemáme namysli žiaden štamprlík slivovice ani žiadnej podobnej slovenskej pálenky. Victoria si každý deň dopraje štamprlík namiešaný z antioxidantmi nabitými ingredienciami, akými sú čerstvý zázvor, citrónová šťava, čierne korenie a kurkuma. Takto namiešaný „koktejl“ podporí imunitný systém, tráviaci trakt či vzhľad našej pleti.

Zdravá strava

Pre denník The Times sa v roku 2017 vyjadrila, že sa rada stravuje zdravo a robí jej to radosť. Zároveň, verí v to, že je nevyhnutné, aby sa o svoje telo starala, čo najlepšie, pokiaľ od neho denne veľa vyžaduje.

Pohyb, pohyb, pohyb

Victoria prezradila, že pohyb je neodmysliteľnou súčasťou jej zdravej rutiny, a preto s jej osobným trénerom cvičí až päťkrát do týždňa. Na mieru ušitý plán cvičenia pozostáva z vytrvalostných cvičení či silového tréningu, podporený i dostatočnou regeneráciou. Práve k silovému tréningu sa nedávno vyjadril jej tréner Bobby Rich v rozhovore pre magazín Women´s Health.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.