Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Víťazka Česko Slovensko má talent vydala nádhernú pieseň Vzorec pre šťastie

Slovenská speváčka a skladateľka Nikka Kusendová, známa svojou jemnou hudobnou interpretáciou a charizmou, práve vydala svoj najnovší singel s názvom Vzorec na šťastie.

Táto pieseň vznikala pod vplyvom speváčkinho neočakávaného pocitu šťastia a reflektuje na otázky o význame šťastia v súčasnom svete. Odhaľuje nám tak pohľad do svojho najhlbšieho „ja“ a zdieľa s nami jej pocity radosti a šťastia.

Nikka ako autorka nielen hudby, ale aj textov svojich skladieb, sa pri tvorbe novinky zamýšľala na tým, aký je pravý vzorec na šťastie a prečo niektorí ľudia okolo nej nie sú šťastní.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Pesnička vznikala veľmi spontánne a je najrýchlejšie napísanou skladbou, aká sa mi kedy podarila. Veľmi by som priala ľuďom, aby boli takí šťastní, ako som ja a tešili sa z maličkostí a nečakali veľa, alebo ako v nej spievam: „Len chcieť to, čo máme tu a teraz“,“ povedala na margo novinky.

K piesni je natočený aj videoklip, ktorý vizuálne podčiarkuje emocionálny odkaz skladby. Pod režijným vedením Dominika Janovského zachytáva atmosféru piesne, jednak svojimi „čistými“ komornými zábermi Nikky za klavírom, momentami radosti a šťastia Nikky na sánkovačke so svojimi priateľkami, ale aj štúdiové zábery sláčikového kvarteta.

Nikka Kusendová, speváčka so schopnosťou prenášať svoje emócie do hudby, vstúpila na hudobnú scénu prostredníctvom súťaže Československo má talent, kde si získala srdcia publika a titul víťazky. Nedávno sme od nej mali možnosť počuť skladbu Cestovateľská, v ktorej vyjadrila blízky vzťah so svojim otcom.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.