Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Máte radi sneh, alebo vám už zima ide na nervy? Veľa to o vás vypovie

Sneh buď milujete, alebo nie. Nič medzi tým nie je. Nikto predsa nechodí po snehu bez toho, aby si k nemu vytvoril nejaký vzťah. Ako je to u vás? Pofrflete si na mokré topánky, šmykľavé cesty, odhŕňanie lopatou? Alebo sú pre vás snehové vločky nádherná romantika, ligotavá snehová pláň je pre vás čarovná rozprávka a zima je vaše milované obdobie? Či už máte sneh radi alebo nie, hovorí to o vás oveľa viac, než si pravdepodobne uvedomujete. My vám prezradíme, čo o vašej osobnosti prezrádzajú vaše city voči snehu.

Ľudia, ktorí milujú sneh

Patríte k tým, ktorí sa s rozkošou cez okná budú pozerať na husté snehové vločky a nevedia sa dočkať, kedy sa obujú a vydajú sa do zimnej idylky? Potom ste akčný typ. Milujete pobyt v prírode, bez ohľadu na to, či vám tečie z nosa, alebo sa vám premočia hrubé ponožky. Aj v dospelosti milujete detské radosti rovnako, ako keď ste boli malí. Milujete životné malé radosti a vzrušenie, ako aj slobodu v každej podobe. Radi sa zbavujete stresu cvičením, alebo akoukoľvek aktivitou. Vŕzganie snehu pri chôdzi je pre vás rovnako úžasný pocit, ako vôňa vareného vína, ktorú si najradšej vychutnáte po prechádzke či sánkovačke.

Ľudia, ktorí nemajú radi sneh

Pre vás je teda prechádzka po jarných kvetinových lúkach neporovnateľne krajšia, ako prechádzka v hlbokom snehu? Sneh je pre vás dobrý len vtedy, keď sa naň pozeráte cez okno? Dobre teda. Ľudia, ktorí nemajú radi sneh, majú radi voľnosť, otvorenosť a neradi skrývajú svoje pocity. No a snehová prikrývka v nich vyvoláva pravý opak. Tiež sú praktickí a majú radi pohodlie. Čistenie auta od snehu, mokrých topánok a oblečenia do tohto popisu nezapadá. Sú trochu perfekcionisti, takže pohľad na topánky zababrané brečkou ich nepoteší. Radi sa vyhnú stresu v teple domova pri dobrej knihe, televíznom dokumente, alebo prípravou kulinárskych lahôdok.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.