Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vydajte sa s deťmi na karnevalovú cestu okolo sveta

Karnevalová šou, aká sa len tak nevidí. Farebné masky, exotické rytmy samby, latino tanečnice a hviezdne mená. To všetko zažijete v nedeľu 4. februára 2024 v bratislavskom nákupnom centre Avion Shopping Park, kde Kaufland Detský festival odštartuje Karnevalovú cestu okolo sveta.

Prídete si užiť skvelý deň a ešte lepšiu zábavu? Už tradične sa o ňu postarajú nielen moderátori Veronika Hatala & Milan „Junior“ Zimnýkoval, ale aj škriatok Fíha Tralala, ktorý poteší najmenších divákov. A čo by to bol za Kaufland Detský festival, keby na ňom chýbal miláčik detí aj ich rodičov? Áno, všetci sa môžu vyblázniť na poriadnej karnevalovej diskotéke, ktorú pre fanúšikov naplno rozbalí Miro Jaroš. Nezabudnite si zobrať karnevalovú masku, spoločne s Mirom sa totiž pokúsime prekonať rekord v najväčšom počte detských masiek na jednom podujatí!

Nech žije Rio

Aby Cesta okolo sveta vašich drobcov príliš neunavila, Avion vláčik bude všetky decká po nákupnom centre rozvážať zadarmo. A čo vás tam čaká? Výlet do vášnivého Ria de Janeiro, bubnová šou BATIDA a malé tanečnice z La Portella či Vivas Dance Group, ktoré rozprúdia latino zábavu v štýle samby, zatiaľ čo CirKusKus predvedie vzdušnú akrobaciu či žonglovanie. Nebude chýbať ani škola tanca a alegorický sprievod, aby sa na brazílske rytmy naladili všetci návštevníci Kaufland Detského festivalu.

Benátky na ľade a zábava pre celú rodinu

Vyraziť na originálnu Cestu okolo sveta a vynechať pri tom Taliansko? Nemožné, veď Taliani karnevaly doslova milujú. A tak na klzisku v Avion Shopping Parku môžete sledovať krasokorčuliarske predstavenie, ktoré vás prenesie do zamrznutých Benátok.

Kraľovať mu bude bývalá slovenská reprezentantka Oli Beständig a jej žiaci či kolegovia z Krasoklubu Ondreja Nepellu. Ak budete mať chuť, môžete si v kreatívnych dielňach Talentus® vyrobiť vlastnú benátsku masku. Zíde sa vám, lebo vstup na klzisko bude v poobedňajších hodinách pre návštevníkov v maskách zdarma. Stačí navliecť korčule a poriadne sa na ľade vyblázniť.

Fašiangové tradície máme aj doma

Kde inde zakončiť cestovateľskú výpravu, ak nie na Slovensku, ktoré v období Fašiangov tiež ožíva zaujímavými zvykmi? Pochovávanie basy, folklórny sprievod, či ochutnávka tradičných slovenských dobrôt K-Z lásky k tradícii, to všetko čaká aj na vás. A prekvapením dňa bude výnimočná hudobno-tanečná šou, ktorá prepojí brazílske rytmy s folklórom. Ako? Cimbal Brothers & Polemic to dokážu tak, že v Avion Shopping Parku sa budú baviť všetky generácie.

Zbaľte si masku

Tak čo, ste pripravení vydať sa na jedinečnú karnevalovú Cestu okolo sveta, ktorá bude plná skvelých zážitkov? Cestovný lístok nepotrebujete, Kaufland Detský festival vás na ňu pozýva zadarmo. Už len zbaliť si masku, kopu dobrej nálady a 4. februára 2024 vyrážame.

A čo ak je to pre vás do bratislavského nákupného centra ďaleko? Nevadí, stačí si v prvú februárovú nedeľu zapnúť obľúbenú káblovú TURBO TV, ktorá z rodinného podujatia odvysiela priamy prenos, alebo sledovať podujatie počas celého dňa online na detskyfest.sk.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.