Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

75-ročná zelená babička je ikonou New Yorku

Elizabeth Sweetheart, známa ako Zelená dáma z Brooklynu, je farebným fenoménom a lokálnou ikonou v New Yorku. Táto maliarka a textilná dizajnérka sa preslávila svojím nezvyčajným štýlom a láskou k zelenej farbe, ktorá preniká do každého aspektu jej života.

Elizabeth žije vo svete, ktorý si sama zafarbila do zelena – od oblečenia, ktoré nosí, cez výzdobu jej domu, až po každodenné predmety, ktoré používa. Táto fascinácia zelenou farbou začala ako zábava, ale postupne sa stala jej životným štýlom a identitou.

So zelenou farbou začala pred viac ako 20 rokmi

Jej záľuba v zelenej farbe začala pred viac ako 20 rokmi, keď si Sweetheart kúpila zelenú farbu na vlasy. Odvtedy sa jej vášeň pre zelenú len rozrástla. Všetko, čo vlastní, od odevov po bytové doplnky, je tejto farby. Elizabeth Sweetheart sa stala známou postavou v Brooklyne, a to práve vďaka jej extravagantnejšiemu výzoru, ktorý si všimne každý.

Jej jedinečný štýl a osobnosť pritiahli pozornosť mnohých ľudí, vrátane umelcov a fotografov. Jej príbeh je však viac než len o farbe – je to príbeh o odvahe byť iný a žiť svoj život podľa vlastných pravidiel.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.