Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Splňte valentínsky sľub a vyhrajte romantický wellness pobyt pre dve osoby

Píli vám manželka už mesiace uši kvôli nevymenenej žiarovke? Alebo vám muž stále pripomína, aby ste urobili miesto aj pre jeho topánky? Práve teraz máte možnosť splniť to, čo ste už dávno sľúbili! Zapojte sa do valentískeho sľubu s rádiom Melody a vyhrajte ALL INCLUSIVE pobyt v GRAND HOTEL PERMON**** na 2 noci pre 2 osoby. 

Každý pracovný deň vás moderátori rannej show vyzvú, aby ste sa prihlásili buď prostredníctvom nižšie uvedeného formulára, alebo prostredníctvom SMS a napísali im, akú vec váš partner alebo partnerka už veľmi dlho odkladá. Môže to byť skutočne hocičo, či výmena žiarovky, umytie auta, vytriedenie vecí v skrini, telefonát svokre – je to jednoducho na vás!

My následne každý deň počas pracovného týždňa od 12. februára vyberieme vždy 1 súťažný pár, s ktorým sa telefonicky spoja naši ranní moderátori. Tým dáte verejný prísľub, že danú úlohu splníte ešte v ten deň. Ak sa vám to podarí, vyhrávate romantický pobyt pre dve osoby. 

V popoludňajšej show u Karola sa moderátori telefonicky opäť spoja s rovnakým párom, aby zistili, či bol daný sľub splnený a ak áno, ako jeho splnenie prebiehalo. Chceme byť pri tom s vami a tešiť sa spoločne nielen z výhry, ale aj z vašej lásky, tak poďte do toho!

Štatút súťaže

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.