Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Numerológia vysvetľuje, čo sa bude diať tento rok. Podľa čísla 8 príde moc aj rovnováha

Numerológia je veda, ktorá skúma vplyv čísel na vlastnosti a schopnosti ľudí a na ich vzájomné vzťahy. Podľa nej má každý rok svoje univerzálne číslo, ktoré ovplyvňuje nás všetkých a ktoré má svoju špecifickú silu a význam.

Ako si ho vypočítať?

Rok 2020 mal napríklad číslo 4, ktoré so sebou prinieslo budovanie nových základov. Univerzálna číslica 5 v roku 2021 nás vyzvala k flexibilite a šestka v roku 2022 priniesla zásadné zmeny vo vzájomných vzťahoch. Sedmička v roku 2023 nás povzbudila žiť, rozvíjať sa a tvoriť pozitívnym spôsobom. V numerológii sa rok 2024 člení na číslice 2+0+2+4, ktorých súčet je osem. Číslo 8 je teda univerzálne číslo roku 2024.

Rok krásnej osmičky

Číslo 8 má podľa chorvátskeho portálu zadovoljna.hr dva hlavné významy. Prvý je spojený s mocou, autoritou, vodcovstvom a ambíciami a druhý s rovnováhou, harmóniou, karmou a spravodlivosťou. To sú témy, ktoré budú v roku 2024 rezonovať a platiť pre každého z nás, bez ohľadu na pohlavie, vek a znamenie zverokruhu.

Je to rok, v ktorom musíme podľa čísel prevziať kontrolu nad svojím životom a čeliť následkom svojich činov. Zároveň je to ideálny rok na hľadanie rovnováhy vo všetkých oblastiach nášho života, od práce, cez lásku až po duchovný rast.

Čo presne nás teda podľa čísla 8 čaká v roku 2024?

  • Je to pozitívny rok pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju rodinu.
  • Budete mať príležitosti rásť a rozvíjať sa vo všetkých oblastiach.
  • Ak niekomu ublížime, dostaneme šancu to napraviť.
  • Úspech čaká na všetkých v šťastnom manželstve.
  • Toto je rok prosperity pre tých, ktorí objavili svoju vášeň a robia prácu, ktorú milujú.
  • Pripravte sa vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Bolo by jednoduché, keby všetko za nás vedeli zariadiť len čísla, bohužiaľ to nebude také jednoduché. Budeme si musieť poradiť sami a dátum v kalendári nám iba trošku (možno) pomôže…

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.