Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Od Horehronia až do Tatier. Speváčka Kristína predstavila romantickú pesničku Tatranci

Slovenská speváčka Kristína známa jej hitom Horehronie vydala novú zimnú pieseň s názvom Tatranci. Na tvorbe tejto chytľavej humornej piesne spolupracovala s textárom Kamilom Peterajom a hudobným producentom Martinom Kavuličom.

„Myslím si, že je ten najsprávnejší čas na zimný romantický príbeh s troškou humoru. Ďakujem za opäť inšpirujúcu spoluprácu pre mňa s jedinečným autorským tímom, hudobným producentom Martinom Kavuličom a textárom Kamilom Peterajom. Táto spolupráca a pieseň Tatranci bola pre mňa zábavou, pretože ja zatiaľ nelyžujem a nikdy som nič v tomto duchu nezažila, o čom spievam. Takže o to viac som si interpretáciu užívala a bavila sa pri nahrávaní,“ povedala Kristína pre TASR.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Po množstve vianočných ‚salónkových‘ pesničiek, keď nám cukor či iné sladidlá doslova vytekali aj z uší, tentoraz niečo iné. Ľahké, crazy pre všetkých, ktorí zažili ťažké začiatky na lyžiach. Zažil to v Tatrách takmer každý a, samozrejme, aj prvú pomoc krásnym babám v overaloch, ktorá tak dobre padne, keď bezmocne ležia na svahu a potrebujú prvú lyžiarsku pomoc – postaviť ich na nohy,“ pre TASR dodal Kamil Peteraj.

„Veľmi sa teším z tejto pesničky, ktorá je veselá, tanečná a so zimnou tematikou. Takáto kombinácia nie je úplne bežná. V pesničke som použil netradičný nástroj drumbľu a moju obľúbenú fujaru. Verím, že sa bude páčiť nielen Tatrancom,“ doplnil informácie k samotnej hudbe piesne producent Martin Kavulič.

 Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.