Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ako byť šťastný v roku 2024

Rok 2023 je za nami, rok 2024 je za dverami. Ak v uplynulom roku nevyšlo všetko podľa vašich predstáv, je tu ďalšia príležitosť urobiť si zo života krásny zážitok. Na to nemusí byť všetko dokonalé, stačí možno trošku poposúvať svoje priority a dať sám seba na prvé miesto.

Buďte na seba dobrí

Prestaňte si vyčítať veci, nadávať si za to, čo nevyšlo a pozrite sa na seba ako na jedného milého, srdečného a láskyplného tvora, ktorý robí to najlepšie pre svoje šťastie. Akonáhle takto otočíte svoje myšlienky, svet sa zrazu zmení na farebnejšie miesto. Cítiť sa každý deň zle kvôli tým istým veciam vás paralyzuje a ťahá dole. Namiesto toho sa zamerajte na svoje silné stránky a akceptujte svoje slabé stránky. Na tomto základe potom môžete stavať.

Zistite, prečo veci nevyšli

Nájdite si čas a pokúste sa prísť na to, prečo ste minulý rok nedosiahli svoje ciele. Prišlo niečo nečakané, alebo ste sa ani poriadne nesnažili? Opýtajte sa sami seba prečo. Ak na túto otázku neviete odpovedať, mali by ste si svoju motiváciu veľmi dobre premyslieť. Naozaj sa snažíte o správne veci? Túžite po tom, čo vás urobí šťastným? Alebo ste si len zle vybrali cieľ a treba ho zmeniť?

Prestaňte robiť dojem na druhých

Naozaj chcete zabehnúť maratón? Alebo do toho idete len preto, že to robia ostatní a vyzerá to cool? Naozaj to pre seba chcete? Je lepšie sa zamyslieť nad tým, že náš život nie je o napĺňaní snov ostatných. Samozrejme že ak to reálne nechcete, podvedomie bude bojovať proti vášmu rozhodnutiu… Robte veci pre seba. Je to váš život a vy si tvoríte svoje šťastie.

Zbavte sa ľudí, ktorí vás robia smutnými

Nie ste vo vzťahoch spokojní alebo ste dokonca nešťastní v láske? Teraz máte dve možnosti. Buď zmeníte postoj voči partnerovi, kamarátom, alebo niečo na situácii zmeníte tým, že sa od týchto ľudí oslobodíte. Isté je len to, že byť nešťastný nemôže byť trvalý stav. Pozbierajte teda odvahu a upracte si súkromný život. Zabudnite na všetky prekážky a neúspešné pokusy, ktoré stoja za vami – svitá na nové časy. Najlepšie podľa fitforfun.de funguje predstavovať si najlepšiu verziu seba.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.