Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vianočná krása: Objavte najnovšie trendy v sviatočných dekoráciách

Vianočné sviatky sú obdobím, kedy si mnohí z nás radi vychutnávajú čaro a kúzlo, ktoré prinášajú. Dekorácie hrajú pri tom veľkú úlohu. Od tradičných vianočných stromčekov, cez rozmanité svetelné reťaze až po vence a figúrky, vianočné dekorácie pridávajú domovom, pracovným priestorom i verejným miestam ten pravý sviatočný nádych.

Výber dekorácií je veľmi individuálny a často sa odvíja od rodinných tradícií či osobných preferencií. Niektorí uprednostňujú minimalistický prístup s niekoľkými elegantnými kúskami, iní sa rozhodnú pre plnú parádu s bohatými farbami a ornamentmi. Pri výzdobe je dôležité pamätať na bezpečnosť – predovšetkým pri používaní svetelných reťazí a sviečok.

V posledných rokoch sa zvyšuje popularita ekologických a udržateľných vianočných dekorácií. Ľudia viac uprednostňujú prírodné materiály, recyklované výrobky a dekorácie, ktoré môžu použiť viackrát. Nech už sa rozhodneme pre akýkoľvek štýl, vianočné dekorácie sú spôsobom, ako pridať trochu radosti a svetla do temnejších zimných dní.

Pozrite si, aké výstrelky boli in minulý rok. Taktiež si pozrite video, v ktorom nájdete návody na to, ako si výzdobu môžete vyrobiť aj vlastnoručne.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.