Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Sima Magušinová má novú pesničku. Volá sa Prichádza pokoj a je skutočne upokojujúca

Slovenská speváčka Sima Magušinová znovu očarila hudobný svet svojím najnovším singlom Prichádza pokoj. Táto pesnička, ktorá kombinuje lyrické hĺbky s modernými rytmi, prináša osviežujúci pocit pokoja a nadčasovosti.

Novinka sa už klasicky vyznačuje speváčkiným charakteristickým vokálom, ktorý je dokonale prepojený s melodickou a emotívnou hudbou. Text piesne hovorí o hľadaní vnútorného pokoja a harmónie v dnešnom hektickom svete. O hudbu, ako aj o text sa postarala samotná Sima a keď si ju vypočujete, aspoň na pár minút pocítite pokoj.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Prichádza pokoj“ nie je len obyčajnou piesňou, ale skôr hlbokou reflexiou nad životom, ktorá rezonuje so srdcami poslucháčov. Sima v tejto skladbe používa hudbu ako prostriedok na vyjadrenie svojich myšlienok a pocitov.

Sima Magušinová, ktorá je známa svojimi hlbokými a významnými textami, opäť dokazuje, že je jednou z najtalentovanejších speváčok na slovenskej hudobnej scéne. Jej schopnosť premieňať emócie na hudbu je jedinečná a umožňuje poslucháčom cítiť každé slovo.

„V tichu prichádza pokoj, v pokoji nádej… Aj keď nevládzem hľadať, ona ma nájde. Prajem si, aby nielen v tento krásny adventný čas, ale hocikedy, prichádzal pokoj a nádej do sŕdc každého, kto o to prosí,“ napísala pod svoje najnovšie video Sima.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.