Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kráľovská rodina zverejnila vianočné pohľadnice

Angličania radi píšu vianočné pohľadnice. Každý rok preto kráľovská rodina vydáva sériu svojich kariet a vždy je to očakávaná udalosť. Tento rok podľa theguardian.com budú ľudia šetriť a pozdravov poštou bude menej. Napriek tomu sa kráľovská rodina rozhodla tradíciu nielen udržiavať, ale aj podporiť.

Následník trónu princ William s rodinou sa rozhodol pre čiernobielu fotku. William (41) a jeho manželka princezná Kate (41) majú oblečené svetlé košele, rovnako ako ich deti. Williama a Kate odfotili s deťmi princom Georgeom, princeznou Charlotte a princom Louisom začiatkom tohto roka vo Windsore.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Kráľ a kráľovná si tento rok vybrali na svoju vianočnú pohľadnicu fotografiu z korunovačného dňa urobenú v Buckinghamskom paláci. Obrázok, ktorý ukazuje Charlesa a Camillu v trónnej sále paláca po korunovácii, podľa kritikov veľmi kontrastuje s uvoľnenou rodinnou skupinovou fotografiou, ktorú si vybrali princ a princezná z Walesu. Rúcho vyrobené z fialového hodvábneho zamatu vyšívaného zlatom mal na sebe v roku 1937 kráľ Juraj VI.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.