Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Na stromčeku môžeš mať plameniaka aj srnku, pomôžeš tak zvieratkám

Sysle spia, medvede spia, aj korytnačky spia. Zvyšných 1100 zvierat je podľa zoobratislava.sk hore a čaká na vašu návštevu. Tie živé v ZOO ostanú, tie farebné na stromček si môžu ľudia objednať a zavesiť na stromček.

Pomoc ako ozdoba Vianoc

Tučniak, papagáj, srnka, páv, plameniak a tuleň sú vyrobené zo skla. Ich nákupom podporujete starostlivosť a ochranu vzácnych a ohrozených živočíchov a ich možný návrat do divokej prírody. Spoločnými silami tak vieme my milovníci prírody prispieť k zachovaniu rozmanitosti druhov na Zemi. Ozdoba vám môže každý rok pripomínať, že všetko živé okolo nás si zaslúži pomoc a lásku. ZOO ich má na eshope aj s ďalšími predmetmi určenými na pomoc.

Adoptuj si kačku alebo opicu

Nie je to ale jediný spôsob, ako zvieratká podporiť. Známy je pekný zvyk adoptovať si vybratého chlpáča či operenca. Môže to byť milý darček aj pre niekoho, kto už má naozaj doma priveľa vecí a radšej by prispel na dobrú vec. Vy zaplatíte príspevok na stravu pre vybrané zviera, dostanete darovací certifikát a ten môžete podarovať blízkemu. Zvieratko potom bude mať na výbehu vybraný text a meno obdarovaného. Ceny sa pohybujú od 35 eur napríklad za vodné vtáctvo až po 1500 eur za orangutana či nosorožca… Možno si vyberieš aj vďaka videu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.