Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vychádza výpravná kniha o Eláne – najúspešnejšej československej skupine

Keď sa povie Elán, naskočí každému človeku vyrastajúcemu v Československu v osemdesiatych, deväťdesiatych, ale aj v nultých rokoch obrovská emócia. Každý pozná Elán, každý vie naspamäť aspoň jednu pieseň, väčšina z nás dokáže odspievať veľkú časť repertoáru. Elán vypredáva štadióny a veľké haly, je tým, čo sa nazýva legendou. Neexistuje nikto iný, kto by sa mu mohol vyrovnať. Či už repertoárom, rokmi na hudobnej scéne, oceneniami, alebo slávou. A legendu si treba uctiť.

Rebeli, ktorí ovplyvnili hudobnú scénu.

Búrali mýty. Otvárali tabuizované témy. Ale predovšetkým zabávali a prinášali elán miliónom ľudí jedinečnou hudbou a nadčasovými textami svetovej kvality. Elán v jedinečnej a exkluzívnej knihe, ktorú nemôže mať každý…

Je to akási Biblia Elánu

Obsahuje jedinečné fotografie, materiály, informácie, ktoré inde nenájdete. Táto kniha je najkrajším darčekom pre skalného fanúšika Elánu. O textovú časť publikácie sa postarala novinárka Marcela Titzlová. Na grafickom spracovaní celej knihy sa podieľala renomovaná dizajnérka Barbara Baloghová. V knihe sú použité texty piesní skupiny Elán od renomovaných textárov: Borisa Filana, Ľuboša Zemana, Pavla Jursu, Juraja Soviara, Mira Juriku, či Joža Urbana. Fotografie do knihy poskytlo viac ako dvadsať renomovaných fotografov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.