Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vyhrajte s novou disneyovkou Prianie rodinný wellness pobyt v hoteli Borovica

Nový hudobný, animovaný film od štúdia Walt Disney Animation Prianie pozýva divákov do čarovného kráľovstva Rosas, kde Asha, bystré a idealistické dievča, vysloví také silné želanie, že ho vypočuje vesmírna sila – malá guľa neobmedzenej energie zvaná Hviezda.

Asha a Hviezda sa spoločne postavia hrozivému nepriateľovi – vládcovi Rosasu, kráľovi Magnificovi, aby zachránili svoj ľud a dokázali, že keď sa vôľa jedného odvážneho človeka spojí s kúzlom hviezd, môžu sa diať zázračné veci.

O titulnú pesničku k pripravovanej rozprávke sa postarala herečka Dominika Richterová, ktorá aj dabovala hlavnú postavu Ashu. Vypočujte si ju, je naozaj čarovná!

Zapojte sa do súťaže s rádiom Melody a vyhrajte super ceny

Zapojte sa do súťaže, počúvajte Dobré ráno s Táňou Székely a Lukášom Pinčekom a vyhrajte každý deň filmový balíček, ktorý obsahuje rodinnú vstupenku do kina na animák Prianie (pre 4 osoby) a oficiálny merch k rozprávke, ktorý pozostáva z knihy, trička, nálepky, odznaku a kľúčenky.

V piatok získa navyše jeden zo súťažiach rodinný wellness pobyt s polpenziou v štvorhviezdičkovom wellness hoteli Borovica na 3 dni a 2 noci pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov. Zapojiť sa môžete zaslaním SMS na číslo 0917 480 480 po výzve moderátorov v rannej show.

Rosas je miesto, kde sa sny môžu splniť!

Asha je bystrá dievča, ktorá si váži a miluje svoju rodinu a ľudí z ostrova Rosas na ktorom sa narodila a na ktorom žije. Verí v dobro a robí v živote to, čo je pre jej milovaný Rosas správne a zároveň sníva o tom, aby sa všetky priania splnili.

Pre sedemnásťročné dievča, ako je Asha, sú priania všetkým a v skutočnosti sú základom aj kráľovstva ostrova Rosas. Rosas je miesto, kde sa sny môžu doslova a do písmena splniť. Rosasu vládne silný kráľ Magnificio, ktorý vie plniť priania a želania ľudí. A tak ľudia z celého sveta cestujú na ostrov, aby odovzdali svoje želania a priania kráľovi Magnificiovi, ktorý sľubuje, že ich sny a priania budú u neho v bezpečí – nemusia sa ničoho obávať a on im tieto priania jedného dňa splní.

Kráľ Magnificio však nie je až taký dobrák a vie si užívať svoju úlohu pri plnení želaní, ale vychutnáva si aj kontrolu nad ľuďmi, ktorú prostredníctvom svojho daru má. On sám rozhoduje o tom, komu sa želanie splní, a komu nie. Asha však zistí, že všetky želania, ktoré sú príliš veľké, ambiciózne alebo ohrozujú záujmy Magnifica, nebudú splnené.

To znamená, že v Rosase je naozaj veľká časť ľudí, ktorí sa nikdy nedočkajú splnenia svojich snov, a najsmutnejšie je, že ani nevedia, o čo prichádzajú. Keď sa Asha dozvie túto krutú pravdu o Magnificovi a prianiach, nemôže len tak sedieť a nič nerobiť a začne konať za spravodlivú vec. Pozrite si trailer k tejto nádhernej rozprávke.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Štatút súťaže

Spolupráca

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.